Kolegijos absolventams – aukštojo mokslo diplomai(7)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-06-28 14:49

Pirmasis žvilgsnis į tą tik gautą diplomą. Raimondos Alysienės nuotrauka

Šiandien į Kultūros rūmų  konferencijų salę sugužėjo absolventų mantijomis ir kepurėms pasipuošę Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventai – jiems įteikti aukštojo mokslo diplomai. Ką tik diplomuotų specialistų gretas papildžiusiuosius sveikino kolegijos bendruomenė, rajono valdžios atstovai ir, ko gero, didžiausią šventę jautę absolventų artimieji.

Kaip pasidžiaugė penkioliktus metus gyvuojančios ir jau tryliktąją absolventų laidą išleidusios Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, šiemet kolegiją baigė 32 absolventai.

– Mes didžiuojamės, kad esame vienos lyderiaujančių Kauno kolegijos maža dalimi. Ne visi absolventai šiandien galėjo atvykti atsiimti diplomus, išvykę darbuotis į artimesnį ar tolimesnį užsienį, bet toks yra gyvenimas, – vardijo D.Vaitiekienė, palinkėjusi visiems absolventams kuo geriausio sėkmės ieškant tolimesnio kelio.

Gražių palinkėjimų absolventams išsakė ir kiti šventės svečiai – savivaldybės administracijos atstovai administracijos direktorius Modestas Petraitis ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas, Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė, vienas kolegijos steigėjų savivaldybės tarybos narys Arūnas Beišys, tarybos narė Iveta Skurvydienė ir kiti.

Daugelis sveikintojų linkėjo rasti darbo gimtinėje, kad netektų emigruoti.

Padėkos įteiktos ir geriausiais įvertinimais studijas baigusiems absolventams.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras