Sugauti „žolės“ platintojas ir pirkėjas(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-15 13:47
Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragėje policijos pareigūnai demaskavo narkotikų prekeivį ir pirkėją. Tauragės AVPK nuotrauka

Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai aptiko, kaip manoma, marihuanos. Sulaikyti narkotikų prekeivis ir pirkėjas.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) praneša, kad operacija vyko vėlų gegužės 13-osios vakarą. 21.40 val. turėdami pagrįstų įtarimų dėl narkotinių medžiagų įsigijimo pareigūnai Tauragėje sustabdė automobilį. Kratos metu pas keleivį buvo rasta augalinės kilmės medžiagos, galimai marihuanos, kuri buvo įvyniota į foliją. Tą pačią dieną, 23.40 val., nustatytas ir narkotines medžiagas platinęs asmuo. Pas jį kratos metu buvo rasti trys gabalėliai folijos, juose taip pat buvo augalinės kilmės medžiagos, galimai marihuanos. Atliekant kratą prekeivio namuose, butui priskirtoje pašto dėžutėje rasta pieštukinė, kurioje buvo 11 folijos gabalėlių su įtartina medžiaga. Patikrinimo metu šiuose namuose rastos ir dvejos svarstyklės, skirtos narkotinėms medžiagoms sverti.

Dėl šio įvykio Tauragės AVPK pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis pardavėjui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o pirkėjui – bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems pastebėjus teisės pažeidimus ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270, anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952, bendruoju pagalbos telefonu 112 arba apsilankius internetinėje svetainėje ePolicija.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras