Automobilis skrido keletą metrų – kalta stirna(15)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-11-05 12:08

Reginos Genienės nuotraukos

Šiandien, 12.26 val., Tauragės policijos komisariatas sulaukė skubaus iškvietimo – kelyje Gaurė–Kunigiškiai į šalikelę nuslydo automobilis. Būkštauta, kad gali būti nukentėjęs mažametis.

Šiandien popiet iš Gaurės link Kunigiškių važiuojančios moters automobilis nulėkė nuo kelio. Pirminiais duomenimis, „kaltininkė“ – netikėtai į kelią išbėgusi stirna. Nedelsiant iškviesti medikai ir policijos pareigūnai – baimintasi, kad galėjo nukentėti automobilyje buvęs penkiametis vairuotojos sūnus.

Į įvykio vietą atskubėję Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai vairuotoją V.V. ir penkiametį jos sūnų D.V. išsivežė į Priėmimo skyrių tolimesnei apžiūrai – pirminės apžiūros metu rimtesnių sužalojimų nenustatyta.

O štai automobilis 2005 metų laidos „Renault Megane Scenic“, pasak į nelaimės vietą atskubėjusio savininko, nukentėjo nepataisomai. Vyras teigė, kad neįmanoma surinkti pabirusių detalių, ieškojo iškritusio ir žolėse pradingusio mobilaus telefono. Jis apgailestavo, kad jam nesiseka jau su kelinta mašina – kas tris mėnesius jas ištikdavo įvairios nelaimės. Tuo pačiu džiaugėsi, kad šeima atsipirko tik išgąsčiu.

Vyras teigė, kad žmona spėjusi jam pasakyti, kad ant kelio staiga iššoko stirna – ėmus stabdyti, automobilis tapo nevaldomas ir kelis metrus skriejo į kelkraštį. Laimei, aplink nebuvo didelių medžių, mat tokiu atveju atomazga būtų buvusi daug liūdnesnė.

Pasak vietinių gyventojų, šioje vietoje dažnai įvyksta nelaimės, esą vairuotojai, viršijantys saugų greitį, posūkių gausiame kelyje nesugeba suvaldyti mašinos. Toje pačioje vietoje rugpjūčio mėnesį buvo nuriedėjęs taip pat „Renault“ markės automobilis. Todėl pasigirdo nuomonių, kad šioje atkarpoje reikėtų pastatyti greitį ribojantį kelio ženklą arba įrengti saugumo kalnelius.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras