Šventinį savaitgalį – išžaginimas, smurtas ir vagystės(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-04-23 12:55

TK archyvo nuotrauka

Ilgąjį Velykų savaitgalį policijos pareigūnai vos spėjo fiksuoti nusikalstamas veikas. Įvykdytos kelios vagystės, smurtauta artimoje aplinkoje. Pranešta ir apie vienos merginos išžaginimą.

Siautėjo smurtautojai

Policijos pareigūnams pranešta, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį išžaginta mergina. Esą 20-metė buvo pas jai nepažįstamą 42-ejų vyrą Tilžės plente. Merginai pažįstamas 22-ejų vaikinas ją sumušė, vėliau vyresnysis išžagino. Abu įtariamuosius policijos pareigūnai sulaikė. Dėl išžaginimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įstatymas šiuo atveju numato vienintelę laisvės atėmimo iki septynerių metų bausmę.

Šeštadienio rytą 4.14 val. pranešta apie smurtą namuose, Gedimino gatvėje. Neblaivus (2,73 prom.) 24-erių vyras trenkė taip pat neblaiviai (1,21 prom.) 31-erių moteriai. Smurtautojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kiek vėliau, toje pačioje Gedimino gatvėje smurtauti ėmė 45-erių vyras. Jis pakėlė ranką prieš neblaivią (2,93 prom.) 47-erių moterį. Agresyviai nusiteikęs vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sekmadienį pranešta apie dar vieną incidentą Gedimino gatvėje. Pareigūnai informuoti, kad nenustatyti asmenys apgadino aikštelėje stovėjusius automobilius. Nukentėjo „Toyota“, „Ford Fusion“, „Renault Megane“, „VW Golf“, „Toyota Yaris“. Automobilių savininkų patirti nuostoliai vis dar tikslinami.

Vagys netinginiavo

Šeštadienį 21 val. į pareigūnus kreipėsi 35-erių vyras. Jis, grįžęs namo, pastebėjo, kad kambario langas praviras. Apžiūrėjęs namus, pasigedo „Samsung Galaxy SM-T585 Tab 10.1“ planšetinio kompiuterio. Nuostolis siekia 100 eurų.

Pirmadienį pareigūnams pareiškimą parašė 34-erių moteris ir 35-erių vyro. Jie įvardijo, kad tarp šeštadienio ir pirmadienio į jų namus Skaudvilėje buvo įsibrauta. Pavogtas elektrinis pjūklas. Nuostolis siekia 200 eurų.

Apie dar vieną pavogtą pjūklą pranešė 66-erių metų Smėlynų gatvės gyventojas. Vyras pareigūnams teigė pasigedęs ne tik benzininio pjūklo, bet ir šlifuoklio. Jų vertė esanti 200 eurų.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras