Tarybos nariai santykius aiškinasi per teisėsaugos institucijas(22)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-01-03 11:16

Tarybos narys Linas Stankus

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario Lino Stankaus komentaro viešojoje erdvėje. Į teisėsaugininkus dėl galimo šmeižto socialiniame tinkle kreipėsi tarybos narys Pranas Petrošius. Policija informuoja, kad įtarimai kol kas nepareikšti niekam.

Gruodžio pradžioje Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, opozicijos atstovas Pranas Petrošius parašė pareiškimą Tauragės rajono apylinkės prokuratūrai dėl iš Lino Stankaus asmeninio profilio viešojoje erdvėje parašyto komentaro, kuriuo jis esąs šmeižiamas. Tiesa, komentare tarybos narys Linas Stankus kreipiasi ne tiesiogiai į P.Petrošių, o į laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorę Ramunę Ramanauskienę: „Ramune rinksime kita karta Petrosiu, kad galetu vel vogti. Ir žinoma is pavogtu pinigu atnesti jums dali grynais?...“ (kalba netaisyta).

Tokio vagyste kaltinančio, taip pat visą redakcijos kolektyvą žeminančio turinio komentaras viešojoje erdvėje atsirado, kai „Tauragės kurjeris“ išspausdino straipsnį apie bendrovės „Švytis“ vadovo, Lino Stankaus tėvo Antano Stankaus, prašymą prisidėti prie gatvės, vedančios į privatų „Liberty Beach“ pliažą, asfaltavimo. Taryba šį prašymą palaimino ir iš kitų metų savivaldybės biudžeto planuoja skirti lėšų šiam keliui asfaltuoti. Vėliau šis komentaras iš socialinio tinklo buvo ištrintas. Galimybę komentarą ištrinti turi pats įrašo autorius arba tas, kuris turi prieigos į asmeninį profilį slaptažodį.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Lina Banienė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad gruodžio 6 dieną Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūra gavo P.Petrošiaus pareiškimą. Prokuratūra tyrimą pavedė pradėti Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Policija ikiteisminį tyrimą pradėjo pagal Baudžiamojo kodekso 154 str. 2 d. Pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Anot L.Banienės, įtarimai kol kas niekam nepareikšti.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras