Konservatoriai renka savo kandidatą į prezidentus(9)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-11-04 09:14

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šį savaitgalį Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) atvirų rinkimų būdu sprendžia, ką kels į kandidatus kitąmet vyksiančiuose prezidento rinkimuose. Balsuojama ir partijos Tauragės būstinėje. Kol kas skelbiama, kad nepartiniai rinkėjai aktyvesni.

Šeštadienio rytą ne vienas Bažnyčių gatvėje pastebėjo sujudimą – konservatorių būstinėje prasidėjo rinkimai. Šiuose rinkimuose partija renkasi, kurį kandidatą palaikys prezidento rinkimuose – Vygaudą Ušacką ar Ingridą Šimonytę.

Tauragės skyriaus pirmininkė Giedrė Stulginskienė jau popiet įvardijo, kad ryte rinkėjai buvo aktyviausi. Partijos skyriaus pirmininkė informavo, kad balsavo 40 proc. nepartinių rinkėjų ir 36 – partiniai, kurie balsavimui galėjo užsiregistruoti iki spalio 25 dienos.

TS–LKD oficialiame internetiniame puslapyje skelbiama, jog vakar 19 val. suskaičiuota, kad balsavo kiek daugiau nei 30 proc. rinkėjų. Tendencija akivaizdi – nepartiniai rinkėjai aktyvesni, jų suskaičiuota 34,65 proc., o partinių – 25,31 proc.

Balsavime konservatorių partijos nariai taip pat reitinguoja kandidatų savivaldybių tarybų rinkimuose sąrašus, taip pat – kandidatų į Europos parlamentą sąrašus. Balsavimas baigsis šįvakar 18 val.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras