Dievo dovana Tauragei
2018-07-15 09:17

Kadangi su medicina šiais laikais prastai, lieka tik viena išeitis - eiti į bažnyčią ir už savo sveikatą melstis. Kas iki šiol retai lankėtės bažnyčioje tai nuo dabar tikriausiai padėtis pasikeis, nes į Tauragę atkeliamas nuostabus kunigas Marius Venckus. Tai kunigas kokių reta. Turėsite galimybę įsitikinti. Kuo didžiausios sėkmės jam.

patirtis
2018-07-15 08:40

Pritariu gerai atsiliepiantiems apie gyd. Burmistrovą. Tai tikrai nuostabus gydytojas. Šiais laikais jau dartosi net keista, kad dar yra tokių gydytojų, tuo pačiu ir baisu pripažinti, kad gal gerų gydytojųtik vienetai. Kažkada ir gyd. Kisielių laikėme geru gydytoju, bet dabartiniu metu deja taip nebėra. O Tauragės ligoninė tai keista vieta, kur priėmimo skyriuje ligonius apžiūri koridoriuje, lūžus kaulams operuojama tik po dviejų parų, nes atseit nekelia stalas, tai nėra atitinkamo ilgio vinių, o jau gulint ant operacinio stalo pasirodo, kad neturi elektros prailginimo laido ir bėga skolintis. Mūsų tokia patirtis iš Tauragės ligoninės.

viskazinantis
2018-07-13 21:18

Burmistrovas ir Margis yra patys geriausi gydytojai ligonineje,daugiau neivienas gyd. taip nesirupina ligoniais kaip sie specelistai.

Zigzagas
2018-07-13 09:07

Pas taurages chirurgus,ypac poliklinikoje geriau nepakliuti.Burmistrovas puikus gydytojas.

Tauragiskė
2018-07-12 19:30

Įvykiai turi senaties terminą įstatymuose, bet ne jausmuose ir atmintyje. Mamai insultas, greitoji atvežė i lriemimo skyriu ir paliko ant ratelių, laukem ilgokai, padarė kraujo tyrimą, kraujas geras, tai sakau, kad kalba nerisli, ant koju mestovi smunka, tai čia maivosi?? Daviau pinigų, padarė kompiuterinę tomografiją, pasirodo- insultas, laukiam lasinės ir greitosios, vaziuosim į klaipėdą, lasinę turejo sesutė statyti, bet ji vaikščiojo, atejo kita( kitu ligonių nebuvo priėmime) galu gale ejau klausti kada statys lašinę!? Tai atejo dvi ziurejo žiurejo viena kitai siulė įdurti, tada nebeturedama kanyrybes sakiau tai gal aš tai padarysiu??!. Gydytojas atejo, greitosios komanda puiki, bet va tos seseles ten tysineja ir imituoja darbą, keletos metų senumo įvykiai, bet jei butu vienas ligonis ant ratukų, tai turbūt " keturnidieliui" butu radusios seseles, jei yra giminaitis, tai piktos, kad sikna reikia pakelti, o bisur tik medikai " triūbija" kaip sbarbi kiekviena minutė tokiu atveju....

Hipokratas
2018-07-12 14:48

Jeigu atvirai, nesioperuočiau Tauragėj nei apendicito!! Ir apie kokius ale visų sričių specialistus kalbate: nėra ligoninėj pačių svarbiausių gydytojų: kardiologo, pulmunologo!! Apgailėtinas kaimas, irgi pavyzdys: padarė Tauragės ligoninėj širdies kardiograma , ale viskas ok, nuvažiavus į Klp, paziurejo tą pačią kardiogramą, ir pasakė iš jos, kad buvo miniinfarktas!!!

to piliete
2018-07-12 13:47

:)))))))))) na ir sujuokinot... uz piniga... zinoma... visad pades... visos taurages gydytojas

Aha
2018-07-12 06:37

Burmistrovas labai puikus gydytojas.

Elytė
2018-07-11 21:39

Operavausi pas chirurgą Burmistrovą. Na nuostabus gydytojas. Tikrai nereikėjo dovanėlės. Yra nuoširdžių gydytojų. Ačiū chirurgui.

piliete
2018-07-11 16:58

GERBIAMAS GYDYTOJAS MARGIS deja tik vienas patikimas gydytojas sioje ligonineje

Palikite komentarą