Tauragė – vienas iš karščiausių taškų(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-12 11:14

TK archyvo nuotrauka

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vakar karščiausi Lietuvos taškai buvo Kaišiadorys ir Tauragė. Naujausiais duomenimis, šiandien Tauragės mieste oro temperatūra jau pasiekė 33 laipsnius. Ar temperatūra sumuš vakarykštį rekordą?

Feisbuko puslapyje meteo.lt skelbiama, kad kaitra Lietuvoje dar tęsis ir prognozuojami karščiai net iki 35 laipsnių. Anot meteorologų, vakar karščiausi šalies miestai buvo Kaišiadorys, kuriuose oro temperatūra pasiekė 34,2 laipsnių, ir Tauragė, kur termometro stulpelis pakilo iki 33,9 laipsnių šilumos.

Šiuo metu, anot portalo meteo.lt, Tauragėje oro temperatūra vėl yra pakilusi iki 33 laipsnių. Prognozės skelbia, kad vietomis oro temperatūra gali pakilti net iki 35 laipsnių. Kaitrą lydės liūtinis lietus, škvalai. Tokie orai, pasak prognozių, laikysis iki birželio 16 dienos.

Dėl tokių karštų ir sausų orų senka vandens telkiniai. Sinoptikai pranešime spaudai jau ragina mažiau laistyti žolynus ir tausoti vandenį.

Esant tokiam karščiui būtina gerti daugiau vandens, mažiau laiko leisti atokaitoje. Labai svarbu pasirūpinti mažais vaikais ir senjorais, mat ši gyventojų grupė jautriausia.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras