Tragedija Vilkyškiuose: smarkiai apdegė trys elektrikai(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-19 09:59

„Vilkyškių pieninę“ vakar sudrebino nelaimė. Renaldo Malycho nuotrauka

Šeštadienį, apie 15.30 val., Vilkyškiuose (Pagėgių sav.) įvyko skaudi nelaimė: stipriai nukentėjo „Vilkyškių pieninės“ teritorijoje dirbę trys bendrovės elektrikai.  

Pirminiais duomenimis, jie transformatorinėje turėjo pakeisti saugiklį. Kirtikliu išjungę elektros srovę vyrai pradėjo darbus. Spėjama, kad viena iš fazių kirtiklyje neišsijungė.

Galingas elektros lankas kelis metrus nusviedė arčiausiai buvusį 47-erių elektriką, tauragiškis trenkėsi į medį ir virto gyvu fakelu. Nusviesti buvo ir kiti du elektrikai – 50-ies ir 23-ejų vyrai.

Į įvykio vietą iškviesti Vilkyškių ir Pagėgių ugniagesiai gelbėtojai. Du nukentėjusius į ligoninę nugabeno policijos pareigūnai, sunkiausiai apdegęs vyras išvežtas greitosios medicinos pagalbos automobiliu.

Dėl veido, rankų ir kitų kūno dalių nudegimų vyriausias elektrikas paguldytas į Tauragės ligoninę. Jam nustatyti pirmojo laipsnio nudegimai. Jauniausias elektrikas išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. 47-erių vyriškis vakar vakare turėjo būti išvežtas į Kauno klinikas.

Tikslios įvykio aplinkybės paaiškės po specialistų tyrimo.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras