Prieš šventę – vėliavų pirkimo bumas(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-09 12:51

Raimondos Alysienės nuotrauka

Jau po kelių dienų – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, tad lietuviai suskubo ieškoti valstybinių vėliavų. Trispalvių paklausa šįmet ypač didelė, todėl kai kuriose parduotuvėse jų atsargos baigėsi. Išeitį gali pasiūlyti UAB „Reklamanija“, įsikūrusi Prezidento g. 68. Ten rasite ne tik vėliavų, bet ir kitokių prekių su Lietuvos simbolika.

„Norėjau įsigyti trispalvę, bet paaiškėjo, jog daugumoje internetinių parduotuvių jų nebėra – išparduotos. Pavyzdžiui, ieškojau pigu.lt. Ten jos kainavo 14 eurų, tačiau buvo išpirktos“, – laiške redakcijai rašo skaitytojas.

Įmonės „Aka Baltic“ elektroninės parduotuvės  prekių kataloge kone ties kiekviena trispalve šviečia užrašas, kad prekės nebėra, nesvarbu, ar trispalvė kainuoja 6,5, ar 15, ar 24 eurus. Nelikę ir prabangiausių, kurių kaina siekia 72 ir 108 eurus.

Dabar internetinėje parduotuvėje pigu.lt vėliavų vėl yra, tačiau jų kaina jau kita – 30 eurų.

Anksčiau vėliavų buvo galima įsigyti „Maximoje“, ten jos kainavo 11 eurų, tačiau irgi jau išpirktos. Ar bus atvežta dar, nežinia.

„Senukuose“ vėliavos kainavo 14 eurų, tačiau šiuo metu jų ten irgi nebėra. Šio prekybos centro atstovai patikino, kad kitą savaitę vėliavų gal dar atveš.

Pasak prekybininkų, trispalvių paklausa palyginti su ankstesniais metais padidėjo du, o gal ir tris kartus. Štai „Senukų“ atstovai teigia, kad pirmąjį šių metų mėnesį tradicinių vėliavų pardavimai rekordiniai, nors trispalvių poreikis stabiliai auga jau keletą metų iš eilės. Vis dėlto 2018-ųjų sausio mėnesio rezultatai nustebino – lyginant šių ir praėjusių metų pardavimus paaiškėjo, kad tradicinių didelių vėliavų pardavimai išaugo beveik penkis kartus. „Per pirmąjį šių metų mėnesį, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais, lietuviška atributika pažymėtų prekių bei trispalvių paklausa išaugo daugiau nei 30 proc. ir ji toliau didėja“, – teigia „Maximos“ atstovė.

UAB „Reklamanija“, įsikūrusi Prezidento g. 68, Tauragėje, vėliavų turi. Tradicinė didelė vėliava kainuoja 19 eurų.

Kaip teigia „Reklamanijos“ vadovė Kristina Kazlauskienė, artėjant Lietuvos valstybingumo šimtmečio minėjimui įmonės lentynas papildė ir nemažai naujų įvairių prekių lietuviška tematika.

– Pas mus galima įsigyti ne tik vėliavų, bet ir įvairių suvenyrų su Lietuvos simbolika – puodelių, marškinėlių, raktų pakabukų, rašiklių, kalendorių, – sakė K.Kazlauskienė.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras