Šiluma rajono gyventojus pasieks jau rytoj(13)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-10-02 14:26

TK asociatyvi nuotrauka

Vos paskelbus internetinę apklausą apie šildymo sezono pradžią, Tauragės rajono savivaldybės klerkai paviešino administracijos direktoriaus pavaduotojo pasirašytą įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Tauragiškių namai šils nuo rytojaus.

Kaip ir kasmet, šildymo sezonas pradedamas, kai tris paras vidutinė oro temperatūra būna žemesnė nei 10 laipsnių. Kadangi Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis atostogauja, vietoje jo įsakymą pradėti šildymo sezoną dar vakar pasirašė jo pavaduotojas Vytautas Navickas.

Tauragės rajono gyventojai jau spėjo pajusti vėsumą, mat daugelyje daugiabučių namų (ypač nerenovuotų) be megztinio neįmanoma būti. Nors pirmųjų internetinėje apklausoje nuomonę išsakiusių gyventojų balsai pasiskirstė tolygiai, visgi dauguma pageidavo pradėti šildymą jau dabar.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas įvardijo, kad dar šįvakar planuojama pradėti tiekti šiltą vandenį likusiems trims daugiabučiams namams, esantiems Vasario 16-osios ir Bažnyčių gatvėse.

– Įvyko patikrinimas, atlikti hidrauliniai bandymai. Gavau informaciją, kad dar šįvakar 17 valandą tuose namuose paleis šiltą vandenį. Tad nuo rytojaus bus ir šildymas, – tvirtino A.Arcišauskas.

Kitas savaitgalis žadamas šiltas – dieną sinoptikai prognozuoja kone 18 laipsnių šilumą. Šilumos tinklų direktorius aiškina, kad dauguma daugiabučių namų Tauragėje turi automatizuotus šilumos punktus. Tai reiškia, kad pakilus temperatūrai sklendės automatiškai užsidarys ir šiluma namui nebus tiekiama, kol oro temperatūra nenukris.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras