Tauragės rajone gausėja pirmokų gretos(10)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-09-02 06:59

Renaldo Malycho nuotrauka

Lietumi prasidėjusi mokslo metų pradžia šiandien žada būti ne tik šlapia, bet ir džiugi smagiais renginiais. Jau popiet visi moksleiviai kviečiami šventę tęsti Pilies aikštėje.

Šiemet rugsėjo 1-oji buvo sekmadienį, todėl Tauragės rajono mokymo įstaigos mokslo metų atidarymą nutarė atidėti pirmadieniui. Tad šiandien 4232 moksleiviai sugužės po vasaros atostogų į klases.

Rajone įvyko tam tikrų pokyčių. Lomių pagrindinė mokykla liko be direktoriaus. Martyno Mažvydo progimnazija savo bendruomenės narius pasitiks gerokai pasikeitusiu veidu. Į miesto mokyklas šiemet sugužės daugybė priešmokyklinių klasių moksleivių, mat jų grupės perkeliamos iš darželių. Džiugi žinia ir ta, kad rajone padaugėjo pirmokėlių – šiemet jų į klases susirinks 360 (praėjusiais mokslo metais jų buvo šešiais mažiau).

Pasisveikinus po vasaros atostogų su mokytojais, moksleiviai kviečiami į jau tradicinį mokslo metų pradžios renginį Pilies aikštėje. Įvairūs užsiėmimai prasidės jau vidurdienį, o 14 val. bus galima mėgautis Tauragės jaunųjų talentų pasirodymais. 15 val. iškilmingai bus išdalintos mokinių pažangos premijos geriausiai besimokiusiems moksleiviams ir didžiausią pažangą padariusioms klasėms.

Turbūt nesuklystume pasakę, kad bene labiausiai Tauragės rajono jaunimas laukia dviejų smagių koncertų. Jau 17 val. mažiausius moksleivius išjudins legendinės studijos „Tele Bim Bam“ atlikėjai ir seniai pamėgtos dainos. O kiek pradžiūvus po putų šou, 20 val., Pilies aikštę sudrebins „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras