Policija pranešė: sulaikytas žmogžudyste įtariamas nepilnametis(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-09 09:21

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šįryt policijos pareigūnai Tauragėje, J.Tumo-Vaižganto g. 140 daugiabučio bute, aptiko kraupų radinį – vyro lavoną. Įtariama, kad vyras buvo nužudytas. Policija pranešė sulaikiusi žmogžudyste įtariamą nepilnametį.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad šiandien, apie 8.30 val., gautas pranešimas apie gatve einantį įtartiną vyrą kruvinu veidu. Tikrindami pranešimą pareigūnai apžiūrėjo nurodytą vietovę, tačiau jokio kruvino asmens nerado.

Su pranešėjo pagalba išsiaiškinta, kuriame bute įvyko incidentas, naktį galimai kilo konfliktas, buvo triukšmaujama. Apžiūrėjus nurodytą butą rastas vyro (gim.1979 m.) lavonas. Ant kūno pastebėtos sumušimo žymės.

Įvykio aplinkybes tiriantys pareigūnai įtariamojo intensyviai ieškojo. Prieš 14 val. pranešta, kad jis sulaikytas. Pirminiais duomenimis, žmogžudyste įtariamas nepilnametis. Daugiau informacijos apie sulaikytąjį ir įvykio aplinkybes pareigūnai neteikia.

Žurnalistams pavyko pasikalbėti su J.Tumo-Vaižganto g. 140 namo gyventojais. Žmonės tvirtino matę, kad ryte prie jų namo atvyko gausios policijos pareigūnų pajėgos. Įtarė, kad nutiko kažkas blogo.

Pasak šiame name gyvenančios moters, bute, kuriame įvyko nelaimė, gyveno vyras su negalia. Jis, kaimynės teigimu, gyveno su 17-mečiu sūnumi.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras