Dėl koronaviruso tikrinti tauragiškiai skuba informuoti apie tyrimų rezultatus

Dalintis:

Vakar savivaldybė pranešė, kad į Klaipėdos universitetinę ligoninę dėl įtariamo koronaviruso buvo nugabentas dar vienas tauragiškis. Įtikinti vyrą tikrintis kviesta policija. „Tauragės kurjeriui“ šiandien paskambino moteris, prašydama paskelbti, kad vyro tyrimo dėl koronaviruso rezultatas – neigiamas.

Tauragės greitosios medicinos pagalbos medikai vakar iš Ateities tako g. daugiabučio į Klaipėdos universitetinę ligoninę išgabeno karščiuojantį asmenį COVID-19 tyrimui atlikti. Kaip pranešė savivaldybės atstovas, vyras prieš kurį laiką buvo grįžęs iš užsienio valstybės, kurios, nenurodyta. Tauragiškis atsisakė vykti pasitikrinti sveikatos būklės, į pagalbą medikai kvietėsi policijos pareigūnus.

Klaipėdos infekcinėje ligoninėje paimto mėginio tyrimo atsakymas buvo neigiamas – ką tik „Tauragės kurjeriui“ paskambinusi pranešė neprisistačiusi moteris. Ar ji – vyriškio artimoji, pranešėja neatskleidė. Moteris tikino susisieksianti ir su savivaldybės administracija, nes mano, kad žinios apie tauragiškio išgabenimą į Klaipėdą paskelbimas galėjo pažeisti jo teises.

Moteris atskleidė, kad vyras neseniai grįžęs iš Norvegijos. Šiuo metu iš Klaipėdos jis važiuoja į Tauragę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą