Į miestą – tik per kontrolės punktą?

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija buvo susirinkusi į posėdį, kuriame priimti tauragiškiams svarbūs sprendimai.

Skelbiama, kad vienas iš sprendimų – viešojo transporto sustabdymas. Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas Modestas Petraitis teigia, jog būtina stabdyti miesto, rajono ir tarpmiestinius autobusus.

Taip pat planuojama visų daugiabučių laiptinių, autobusų stotelių, vaikų žaidimo aikštelių, suoliukų ir kitų viešųjų erdvių dezinfekcija.

Nors Vyriausybė dar nepriėmė sprendimo griežtesnėms karantino sąlygoms, panašu, kad Tauragės rajono savivaldybė tam jau ruošiasi. Komisija šiandien svarstė galimybę įrengti miesto prieigose 5 įvažiavimo kontrolės punktus. Sprendimas dar nepriimtas, tačiau vietų tokiems punktams jau žvalgomasi.

Vienas svarbiausių koronaviruso plitimo įkarštyje priimtų sprendimų yra priemonių kaupimas į rezervą medikams.

Tiesa, priimtas sprendimas ir atidaryti mobilųjį tyrimų punktą, tačiau kada tai įvyks, vis dar neaišku. Reagentai Tauragės vis dar nepasiekė ir kaip „Tauragės kurjeriui“ šiandien ryte teigė meras, vis dar neaišku, kada vyks apmokymai tyrimų ėminių paėmimui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą