Katino iškritimo aplinkybes aiškinasi policija

Dalintis:

Šiandien „Tauragės kurjeriui“ pranešta, kad prie Vytauto 76A namo guli sužeistas katinas. Esą murklys išmestas iš daugiabučio namo penkto aukšto. Pirminė informacija nepasitvirtino, tačiau įvykį aiškinasi policija.

Į redakciją kreipęsis vyras pranešė, kad Vytauto 76A daugiabučio kieme, už „Topo centro“ ant žemės guli sužeistas katinas. Anot skambinusio vyro, gyvūnas kraujuoja.

– Katinas ne mano, aš pats dirbu, todėl negaliu pasirūpinti. Gyvūnų globėjui Sigitui Klymantui nepavyko priskambinti, gal žmogus dirba, kiek žinau jis yra mokytojas, – išklojo neabejingas tauragiškis. Vienas žmogus jam pasakė, kad katinas iš penkto aukšto buvo išmestas.

Netrukus tas pats vyras redakciją informavo, kad pavyko susisiekti su „Gyvūnų globa Tauragėje“. Šie atvyks paimti nelaimėlio.

Kiek vėliau organizacijos „Gyvūnų globa Tauragėje“ vadovė Ligita Juščienė sakė, kad dėl iškritusio ar išmesto katino sulaukė kelių skambučių. Gavus pranešimą į įvykio vietą išvyko organizacijos savanorė. Nedelsdama ji susisiekė su veterinarijos gydytoja. Organizacija apie įvykį pranešė policijos pareigūnams. Nuvykus savanorei daugiabučio kieme buvusi moteris tvirtino, kad katinas esąs benamis, nors šis ir atrodė prižiūrėtas.

Dar nespėjus išgabenti nelaimėlio pas veterinarę, juos sutiko į namus grįžtantis katino šeimininkas. Šis patikino, kad katinas buvo prižiūrimas ir mylimas, tačiau įvyko nelaimingas atsitikimas. Namuose su vaiku buvusi moteris pradarė langą kambariams išvėdinti, o apie 6 kg sveriantis murklys, matomai, iššoko gaudyti balandžių. Katino šeimininkė augintinio nebuvo spėjusi pasigesti – maža kur murklys namuose galėjo pasislėpti.

Dėl šio įvykio aiškinasi policija, jau apklausta VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje“ savanorė. Katino būklė sunki, nes prasidėjo vidinis kraujavimas, nors lūžių ir nėra.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą