Koronavirusu užsikrėtęs vyras blaškėsi po Jurbarką

Dalintis:

Šiandien išplatinta žinia, kad vienas asmuo iš Jurbarko susirgęs koronavirusu, blaškėsi po visą miestą. Galiausiai jam apsilankius Marijampolėje paaiškėjo, kad yra užsikrėtęs pavojingu virusu. „Tauragės kurjeriui“ pavyko išsiaiškinti, kad vienas iš sergančiojo vaikų mokėsi Tauragės rajono ugdymo įstaigoje.

Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius šįvakar savo tiesioginės vaizdo transliacijos metu paskelbė, kad išaiškintas pirmasis susirgimo koronavirusu atvejis Jurbarko rajone. Tai esąs asmuo, grįžęs iš Norvegijos, kurio gyvenamoji vieta taip pat deklaruota Norvegijoje. Mero teigimu, kovo 9 dieną iš svečios šalies grįžęs asmuo apsigyveno Jurbarko mieste esančiame viešbutyje, kur gyveno iki pat kovo 20 dienos.

„Jis praėjusį penktadienį išvyko į Marijampolę. Šiandien gauta informacija, kad ten gautas teigiamas koronaviruso testas. Susisiekėme skubiai su viešbučiu, jis uždarytas. Ten gyvenę žmonės skubiai iškelti. Nuo pirmadienio visas viešbutis bus dezinfekuojamas, o jame veikiančios įstaigos pirmadienį-antradienį bus uždarytos“, – transliacijos metu skelbė meras S.Mockevičius.

Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius. Transliacijos Stop kadras

Jurbarko rajono vadovas neslėpė, kad sunku nustatyti visas vietas, kuriose per tiek laiko viešbutyje gyvenęs vyras galėjo lankytis. Nors viešai neskelbiamas mokymo įstaigos pavadinimas, meras neslėpė, kad vienas iš koronavirusu susirgusio vyro vaikų lanko mokyklą Jurbarke. Ugdymo įstaigos bendruomenė esą gavo reikalingą informaciją.

„Tauragės kurjeriui“ pavyko sužinoti, kad dar vienas iš susirgusiojo vaikų lankė ugdymo įstaigą Tauragėje. Jurbarko rajono meras informaciją patvirtino.

– Mano žiniomis, vaikas nesilankė Tauragėje nuo tada, kai susitiko su tėvu. Toje mokymo įstaigoje jis nebuvo. Įvertinęs riziką, aš iškart būčiau skambinęs jūsų merui apie tai informuoti, jei taip būtų. Šiuo metu vyras gydomas infekcinėje ligoninėje, – telefonu sekmadienio pavakarę „Tauragės kurjeriui“ pasakojo S.Mockevičius.

Kurioje tiksliai ligoninėje gydomas koronavirusu užsikrėtęs asmuo, neatskleidžiama.

Šiuo metu Tauragės rajone užsikrėtimų koronavirusu vis dar nėra nustatyta. Ištirta 16 asmenų, o su savivaldybės pagalba izoliuoti 37 asmenys.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą