Prekybos vietose apgultis sumažėjo

Dalintis:

Dar prieš paskelbiant karantiną, tačiau pasklidus informacijai, kad toks sprendimas numatomas, prekybos centruose prasidėjo tikra apgultis. To neišvengė ir Tauragės prekybos vietos. Pastarosiomis dienomis pirkimas sumažėjo.

Prekybos centro „Norfa“ atstovas Darius Ryliškis „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad tauragiškiai savo pirkiniais nuo kitų miestų pirkėjų nesiskiria. Prekybos vietose prieš karantiną pirko ilgesnio galiojimo prekes.

– Pagrinde pirko kruopas, makaronus, šviežią mėsą, kurią galima užšaldyti. Tikėtina, kad kai kurie žmonės ruošėsi saviizoliacijai karantino metu ir stengėsi tam apsirūpinti. Taip pat gausiau nei įprastai pirko miltus, švaros ir dezinfekcijos priemones. Šių pirkinių pardavimo kiekiai augo kartais, ne procentais, – apie situaciją prieš karantiną dėstė „Norfos“ atstovas.

„Maximos“ komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė pastebėjo sumažėjusį pirkėjų srautą, tačiau išaugusį pirkinių krepšelį.

– Nuo karantino pradžios pirmadienį Tauragėje stebime sumažėjusius srautus, lyginant su praėjusios savaitės pabaiga. Pirkėjų srautas sumažėjo, tačiau daugiau nei 40 proc. išaugo jų vidutinis krepšelis – apsiperka daugiau, kad užtektų ilgesniam laikui, – teigė „Maximos“ atstovė.

Prekybos tinklo komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė neslėpė, kad ir šiame tinkle populiariausi pirkiniai buvo miltai, makaronai ir aliejus. Šviežio maisto populiariausias pasirinkimas buvo duona, mėsa ir kiaušiniai. Gausiai pirko šviežias daržoves – morkas, kopūstus, o iš vaisių populiariausiais tapo obuoliai.

Turbūt nieko keisto, kad labiausiai krito greitai senstančių produktų pardavimai, tokių kaip bandelės, spurgos.

E.Dapkienė tikina, kad prekybos tinklas ragina vartotojus lankytis parduotuvėse rečiau, planuoti pirkinius.

Su „Iki“ prekybos tinklu susisiekti ir sužinoti jų pardavimų pokyčius „Tauragės kurjeriui“ nepavyko.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą