Sulaukę neigiamo atsakymo dėl koronaviruso, papasakojo, kaip viskas vyksta

Dalintis:

Su „Tauragės kurjeriu“ susisiekusi tauragiškė, kuri drauge su iš užsienio namo grįžusiu vyru, tolimųjų reisų vairuotoju, pirmadienį buvo nugabenta koronaviruso tyrimams į Klaipėdos infekcinę ligoninę, papasakojo, kaip vyksta šis procesas, ir prašė padėkoti Klaipėdos bei Tauragės medikams. Poros mėginių tyrimai dėl koronaviruso – neigiami.

Į redakciją paskambinusi tauragiškė paprašė visuomenei paskelbti, kad jos ir vyro tyrimų atsakymai dėl koronaviruso neigiami. Šiuo metu sutuoktiniai važiuoja iš Klaipėdos namo ir karantinuosis. Kaip vyko visas tikrinimo procesas?

– Mano vyras, tolimųjų reisų vairuotojas, penktadienį grįžo iš Vokietijos. Kaip ir reikalaujama, jis užpildė trumpąja žinute gautą anketą, kur ir kada lankėsi, ir išsiuntė ją nurodytu telefono numeriu, – pasakojo moteris. – Be jokių problemų ketinome abu karantinuotis.

Šeštadienį vyrui pakilo temperatūra – iki 37,2 laipsnio, jis pradėjo kosėti, spausti krūtinę. Žmona sako, kad nuo streso, o gal nuo daugybės bauginančios informacijos vyras išsigando ir organizmas taip sureagavo, gal kelionėje peršalo.

– Sekmadienį ir aš pasitikrinau temepratūrą, termometras parodė 37,5. Paskambinau karštąja linija 1808, – sakė moteris.

Ji atskleidė, kad po pokalbio su operatore pasijuto labai nejaukiai – karštąja linija moteriai buvo nurodyta nieko nedaryti, laukti ir jei temperatūra pakils daugiau kaip 38 laipsnius, tuomet kreiptis į medikus. Esą operatorė dar paklausė, ar jie nevemia krauju.

– Tačiau tokie nurodymai mūsų netenkino. Pirmadienį mes susisiekėme su savo šeimos gydytojomis, kurios mums labai padėjo, nes labai norėjome pasitikrinti ir gyventi ramiai. Tuomet paskambinome 112 ir viskas pajudėjo jau profesionaliai ir operatyviai, – prisiminė moteris.

Tauragiškiai pirmadienio vakarą buvo nuvežti į Klaipėdos infekcinę ligoninę, jiems buvo paimti mėginiai. Atsakymų izoliuotoje palatoje teko laukti iki šios dienos 14 val. Sužinoję, kad atsakymai neigiami, tauragiškiai buvo išleisti. Namo jie važiuoja giminaičių automobiliu ir žada iškart karantinuotis 14 dienų.

Tauragiškių pora už pagalbą, operatyvumą ir profesionalumą dėkoja Tauragės greitosios pagalbos ir Klaipėdos infekcinės ligoninės medikams.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Palikite komentarą