fbpx

Antradienio, kovo 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: Paukštyną Griežpelkiuose ir vėl užgriuvo tikrintojai

Dalintis:

Paukštyno savininkas, ūkininkas Jonas Gedminas šįkart nusprendė pats susisiekti su žurnalistais ir išdėstyti savo įvykių versiją. Tačiau po pokalbio su atsiverti nusprendusiu ūkininku sužinojome, kad paukštyne ir vėl vyksta patikrinimas. Ką „Tauragės kurjeriui“ pasakojo ūkininkas, kas ir kokius tikrintojus vėl iškvietė į ūkį, skaitykite rytdienos vedamajame.

Antradienio numeryje supažindinsime su į posėdį vėl susirinkusios Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos priimtais sprendimais. Sužinosite, kur mieste bus rengiamos pėsčiųjų perėjos, o kuriose miesto vietose pareigūnams sunkiai sekasi kovoti su kelio ženklų nepaisančiais vairuotojais. Taip pat ieškosime atsakymo į vairuotojų klausimą, kodėl į Tauragės sankryžas prie šviesoforų negražinamos žaliosios rodyklės.

„Paskelbus gripo epidemiją Tauragės rajono savivaldybės įstaigos privalo veikti pagal Tauragės rajono savivaldybės gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) epidemiologinės priežiūros ir prevencijos priemonių 2017–2020 metų planą“, – į klausimą, ką realiai reiškia gripo epidemijos paskelbimas, raštu atsakė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Išsamiau apie tai jau rytoj.

Apie kapinių (ne)tvarkos problemas rašo žurnalistė Regina Genienė. Perskaitę straipsnį sužinosite, kodėl Lomiuose prie kapinių prireikė rakinti konteinerius.

Karšuvos kaime užaugusi atlikėja Raimonda Masiulytė-Ramchurn grįžta į gimtuosius kraštus. Dar būdama savo namuose Airijoje ji sutiko pasidalyti prisiminimais apie vaikystę Skaudvilės apylinkėse. Pokalbis su atlikėja – antradienio numeryje.

Apžvalgininkas Rimvydas Valatka apie tai, ką jam reiškia Kovo 11-oji. Kuo reikia didžiuotis: ar tuo, ką padarei, ar ir tuo, ko nepadarei, liks spręsti patiems.

Priede „Sveika šeima“ – VUL Santaros klinikų gydytojas neurologas Rytis Masiliūnas apie galvos svaigimą ne iš meilės. Medicinos laboratorinės diagnostikos gydytoja Dangira Babenskienė pataria, kaip atpažinti, kad esi pavargęs ne nuo kasdienių darbų maratono, o dėl vitaminų trūkumo ar sveikatos negalavimų. Straipsnyje „Vienas dūris išgelbės gyvybę“ rasite informaciją apie skiepus.

Susibūrę paminėjo Lietuvių kalbos dieną, į finalą pateko Žalgirių gimnazija ir „Šaltinis“. Šios ir kitos naujienos jau pakeliui pas jus.

Saulėtos ir įkvepiančios darbo savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą