Antradienio, kovo 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: mero Dovydo Kaminsko teigimu, Tauragės medikai nepakankamai pasiruošę

Dalintis:

Iš Londono grįžęs Dovydas Kaminskas tapo puikiu pavyzdžiu kiekvienam grįžtančiam iš užsienio. Dviem savaitėms meras užsidarė namuose ir interviu „Tauragės kurjeriui“ davė telefonu. Akylai naujienas rajone ir pasaulyje stebintis D.Kaminskas atviras – nė nesudvejojo priimdamas sprendimą dėl saviizoliacijos.

Kaip meras jaučiasi, kas jam parūpina maisto, kaip jis įsivaizduoja ugdymą, jei visgi karantinas užsitęstų?.. Visi šie ir dar daugiau klausimų pateikti interviu. Atsakymus skaitykite „Tauragės kurjeryje“ jau rytoj.

Verskite puslapį ir skaitykite apie tai, kaip Seimo narės padėjėja Sandra Valinčienė pasielgė po slidinėjimo atostogų koronaviruso kamuojamoje Austrijoje. Užtikriname, išdėstyti faktai ir pašnekovės atsakymai bei pačios Seimo narės padėjėjos požiūris jus nustebins.

Nors esame pačiame pandemijos įkarštyje, norime pasidžiaugti ir gerais dalykais bei aktyviais žmonėmis. Šįkart – interviu su trenere Ieva Kantminaite, kurios treniruotes iki paskelbiant karantiną lankė daugiau nei 100 moterų, kurios po vasaros atostogų grįžta vedinos dukromis. Kur slypi trenerės sėkmė, aiškinomės interviu.

Rasite „Tauragės kurjeryje“ ir pamėgtą „Taurragio“ priedą su kolegos istoriko Alvido Jancevičiaus straipsniu „Dar šiek tiek apie Tavrigą ir Taurogeną“. Savo pasakojimuose šįkart žurnalistas atskleidžia kelis įdomius faktus apie Tauragės kraštą: prastos būklės kelius, kaip rabinas nuo mirties išsisuko ir kitos dėmesio vertos istorijos.

Laikraštyje tradiciškai rasite ir Rimvydo Valatkos pasivaikščiojimus, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos pranešimą. Taip pat vienas paskutiniųjų prieš priverstines atostogas pasidžiaugimas vaikų apsilankymu Viešvilės gamtinio rezervato direkcijoje.

Skaitydami naujienas įžvelkime ir šviesiąją karantino pusę – gal kai kurie iš mūsų pagaliau turės bent kiek daugiau laiko savo artimiesiems.

Malonaus skaitymo ir linkime nesirgti!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą