Antradienio, vasario 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Nelegaliame Griežpelkių paukštyne – kanibalės vištos“

Dalintis:

Jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame skaitykite apie Griežpelkių kaime įsikūrusį paukštyną. Ūkininkui veiklą vykdyti uždrausta dar 2016 metais, tačiau gautas signalas, kad veikla vis tiek vykdoma, tad inspektoriai išvyko į neplaninį patikrinimą. Į paukštyną paskui specialistus atvykusi žurnalistė nebuvo įleista, tačiau vaizdų užteko ir aplink jį po purvynus pabraidžius.

Pasenusios mėsos dvokas, plunksnų krūvos smilgų stagarais apaugusioje aptvertoje teritorijoje ir kiti žurnalistės Mortos Mikutytės įspūdžiai bei makabriškos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistų radybos paukštyne išsamiai aprašyti „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Toliau skaitykite apie Lauksargių globos namų norą įrengti sensorinį sodą, kuriame galėtų vykti įvairios veiklos senjorams sergantiems demencija. Tik ar jis išsipildys? Šiai idėjai gali tekti konkuruoti su kitu projektu, kurį rengia savivaldybės administracija.

Laikraščio redaktorė Ramunė Ramanauskienė domėjosi tauragiškiams ypač aktualia tema – gatvių asfaltavimu. Gauta suma palyginti menka. Kaip toje pasakoje – tam davė, tam davė, o kažkam nebeliko. Skaitykite rytojaus „Tauragės kurjeryje“, kurios gatvės sulauks darbininkų.

Visai tarptautinei bendruomenei pastaruoju metu rimtas galvos skausmas – koronavirusas. Tačiau Kinijoje gyvenantis Andrius Litvinas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo nejaučiantis panikos, tik vienybę ir drausmę. Plačiau apie keliautojo įspūdžius skaitykite straipsnyje „Iš vaikystės vasarų Adakave – į viruso kamuojamą Kiniją“.

Bendradarbiavimas su Tiriamosios žurnalistikos centru „Siena“ tęsiasi. „Agroliros“ bankroto istorija taip pat. K.Komskis teisinosi, kad įmonės bankrotą sąlygojo avarija, po kurios teismo priteistos šimtatūkstantinės skolos žuvusio motociklininko šeimai buvo per sunki našta. Tačiau su žurnalistais atvirai bendravusi dviejų našlaičiais likusių vaikų mama rėžė didžiosios priteistų pinigų dalies taip ir negavusi. Plačiau – straipsnyje „Kęsto Komskio verslas žlunga nesumokėjęs našlaičiams“.

Kaimo mokyklų reorganizacija tęsiasi. Rytojaus numeryje – apie laukiantį dar vieną tarybos balsavimą buldozeriu stumiamiems pokyčiams ir apie tai, kad bendruomenių skundai pasiekė net Seimą.

Taip pat skaitykite Reginos Genienės straipsnį apie Dapkiškiuose plytintį sąvartyną, tauragiškius Vilniaus knygų mugėje ir Pilies aikštėje praūžusias Užgavėnes. Be abejo, laikraštyje rasite apžvalgininko Rimvydo Valatkos pasivaikščiojimus.

Įdomaus skaitymo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą