Aplinkkeliui nutiesti pakartotinai ieško rangovų

Dalintis:

Nutiesti aplinkkelį (Naująją gatvę) už beveik 7 mln. Eur sudėtinga, nes auga infliacija ir kainos vis kyla. Tauragės savivaldybė pakartotinai skelbia naują darbų pirkimo konkursą. Prieš kone du metus šį projektą įgyvendinti planuota už 4,3 mln. eurų.

Gegužės pradžioje neįvyko antras viešojo pirkimo konkursas, todėl Tauragės savivaldybė gegužės 11 d. paskelbė trečiąjį konkursą. Prašymus jame dalyvauti galima teikti iki birželio 14 d.

I etapu bus tiesiamas aplinkkelis nuo Dariaus ir Girėno g. iki viaduko, o II etapo metu – nuo viaduko iki Vytauto g. ir Tremtinių kelio sankryžos. Rangovai gali pretenduoti laimėti galimybę įgyvendinti abu etapus, arba kurį nors vieną iš dviejų etapų. Aplinkkelio ilgis – 2,8 km.

Apie tai buvo paskelbta 2020 m. liepos mėn. Tuomet apskaičiuota sąmata – 4,3 mln. Eur. Augant infliacijai projekto vertė išaugo iki 7 mln. Panašu, kad gali tekti vėl sąmatą peržiūrėti. Pradėti tiesti aplinkkelį buvo suplanuota 2021 m. rudenį, o pabaigti – 2023 m. pabaigoje.

2020-ųjų rugpjūtį meras Dovydas Kaminskas Žalgirių mikrorajono gyventojams pristatė aplinkkelio projektą. Reginos Genienės nuotrauka

Skelbiama, kad naujai plėtojama infrastruktūra padės sumažinti transporto srautus Tauragės miesto centre, ten sumažės taršos ir triukšmo lygis. Gyvenančių Žalgirių mikrorajone žmonių nuomone, nutiesus aplinkkelį taršos ir triukšmo padaugės pas juos. Jie teigia, kad visų miestų centruose visuomet yra intensyvesnis eismas, o įgyvendinus šį projektą ne tik automobilių, bet ir sunkvežimių srautas kursuos pro juos – miegantį miesto rajoną.

Aplinkkelį tiesti buvo suplanuota pradėti 2021 m. rudenį, o pabaigti – iki 2023 m. pabaigos.

Tauragės rajono savivaldybės iliustracija

Dėl kokių priežasčių gegužės pradžioje savivaldybė nutraukė aplinkkelio tiesimo darbų pirkimo konkursą ir kodėl nepasirinko nė vieno iš penkių rangovų (vienas kandidatų – iš kaimyninės šalies), teikusių paraiškas, skaitykite rytojaus „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. sutvarkyk miesto gatves visu pirma po to aplinkelius daryk,apleidai miesta visiskai.

Palikite komentarą