fbpx

Ar karantinas bus ir vasarą?

Dalintis:

Spaudos konferencijoje kalbėjęs ministras pirmininkas Saulius Skvernelis prabilo apie karantino pratęsimą. Šiuo metu karantinas numatytas iki gegužės pabaigos, tačiau svarstoma jį pratęsti ir birželio mėnesį.

Spaudos konferencijoje žurnalistams ministras pirmininkas teigė, kad kol kas galutinis sprendimas dar nėra priimtas, tačiau apie karantino pratęsimą svarstoma vis garsiau. Esą tai priemonė, skirta užkirsti kelią ligos plitimui ir ji būtina. Vis dėlto, S.Skvernelio tvirtinimu, pratęstas karantinas būtų dar šiek tiek sušvelnintas, liktų tik ribojimai žmonių judėjimui per valstybės sieną.

Vakar turėjo įvykti dar vienas Vyriausybės posėdis, kuriame ruoštasi svarstyti karantino sąlygų tolesnį švelninimą. Tikėtasi, kad bus leista į renginius kviesti daugiau žiūrovų. Tačiau šiuos klausimus nuspręsta atidėti kitai savaitei.

Dar vakar skelbėme, kad komandinių sporto šakų žaidėjai pamažu grįžta į stadionus, nors paties žaidimo žaisti neleidžiama dėl galimų fizinių kontaktų – tai esą nesaugu. Tačiau treniruotis įvairius pratimus leista. Ministro pirmininko teigimu, kol kas leidimo žaisti krepšinį ir futbolą dar reikės palaukti.

Šiandien Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą spaudai, kuriame skelbiama, jog atšaukiami apribojimai prekybos vietose įsigyti tik tam tikrą kiekį apsaugos priemonių – medicininių kaukių, respiratorių, pirštinių ir dezinfekcinio skysčio. Pranešime teigiama, jog prekybos vietos jau pakankamai apsirūpino šiomis priemonėmis, todėl vienam pirkėjui vieno apsipirkimo metu jų įsigijimo riboti nebėra būtinybės.

Atnaujinamas ir susisiekimas su užsienio valstybėmis. Vyriausybė skelbia, kad nuo gegužės 13 dienos jau atnaujinti skrydžiai į Frankfurtą (Vokietija), nuo gegužės 18 dienos vyksta reguliarūs skrydžiai kryptimis Vilnius–Ryga, o nuo gegužės 25 dienos pradedami skrydžiai Vilnius–Talinas. Dvi skrydžių bendrovės pateikė prašymus atnaujinti skrydžius į Oslą, Alesundą, Bergeną ir Top Sandefjordo kryptimis.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą