Atnaujinamos krepšinio aikštelės

Dalintis:

Vytauto gatvės daugiabučių kieme atnaujinama miestelėnų pamėgta krepšinio aikštelė. Nauja krepšinio aikštele džiaugsis ir žygaitiškiai.

Netoli Atgimimo aikštės esančioje aikštelėje jau juoduoja nauja danga. Netrukus bus išbraižytos aikštelės linijos.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybė, darbus planuojama užbaigti šią savaitę.

Atnaujintą krepšinio aikštelę turės ir Žygaičių gimnazija. Ten darbus vykdo ta pati įmonė – UAB „Sportėja“.

Žygaičių gimnazijos direktorė Daiva Gabietaitė pasidžiaugė, kad rajono savivaldybė jų krepšinio aikštelę įtraukė į aikštelių atnaujinimo projektą. Gimnazijos krepšinio aikštelės danga jau buvo suplyšusi ir žaisti krepšinį ant jos buvo pavojinga.

– Labai laukėm kol pradės darbus, apsidžiaugėm vos pamatę, kad atvyko nuimti seną aikštelės dangą. Jau yra išpiltas pirmas dangos sluoksnis, tikimės, kad greitu laiku darbai bus baigti ir mes galėsime naudotis aikštele kūno kultūros pamokoms kol oras geras, taip pat ir neformaliojo ugdymo užsiėmimams, – sakė gimnazijos direktorė.

Pasak D.Gabietaitės, šioje krepšinio aikštelėje žaidžia ne tik gimnazistai. Vietos jaunimas vakarais taip pat čia susirenka – juk visi vienos bendruomenės nariai. Gimnazijos stadionas aptvertas tvora, tačiau nerakinamas.

Pašnekovė patikino, kad Žygaičiuose krepšinis – populiarus, yra žaidžiančių Sekmadienio krepšinio lygoje.

Pasak savivaldybės mero patarėjo Kasparo Bertašiaus, Tauragėje, Vytauto g. 64A kieme esančios krepšinio aikštelės atnaujinimas kainuos 10 139 Eur, o Žygaičių gimnazijos stadiono krepšinio aikštelė – 10 154 Eur.

 

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą