Atnaujinta naudotų daiktų keitimosi paslauga neįsibėgėjo

Dalintis:

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) vėl teikia lapkritį dėl karantino sustabdytą naudojimui dar tinkamų daiktų keitimosi paslaugą, nors, anot TRATC specialistės Kristinos Majienės, kol kas atvežančių baldus, buitinę techniką ar kitus daiktus nedaug. Tačiau automobilių savininkai TRATC‘ą jau užvertė nebereikalingomis naudotomis padangomis.

Į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę (DASA) Tauragėje, Paberžių gatvėje, gyventojai gali atvežti dar tinkamus naudoti jiems nebereikalingus baldus ar buitinę techniką, kitus daiktus. Ši paslauga rudenį laikinai dėl šalies epidemiologinės situacijos buvo sustabdyta.

TRATC atliekų tvarkymo priežiūros vyriausioji specialistė Kristina Majienė sakė, kad atnaujinus paslaugą kol kas atvežta nedaug antriniam panaudojimui tinkamų daiktų.

– Ne pirmus metus pastebime, kad žmonės naudotus baldus, buitinę techniką, indus, kilimus, dviračius, vaikiškus stumdukus, žaislus atveža jau gerokai atšilus orams. Dar laukiame suaktyvėjimo. Kol daiktų nedaug, jų nuotraukų neskelbiame savo internetinėje svetainėje, kur žmonės galėdavo pasižiūrėti, ką ras atvažiavę, – sakė TRATC atstovė.

Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelė. Renaldo Malycho nuotrauka

Anot DASA darbuotojų, pakartotinam naudojimui kol kas atvežta tik keletas baldų ir buitinės technikos, tačiau yra tauragiškių, kurie vis atvažiuoja pasižiūrėti, gal atvežta kas nors naujo.

Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelė. Renaldo Malycho nuotrauka

Šiuo metu pats automobilių padangų keitimo metas. Naudotas padangas tauragiškiai į DASA atveža jau nuo kovo vidurio. Kiekvienas mašinos savininkas per metus gali nemokamai pristatyti po 5 padangas. TRATC‘as surinktas padangas perduoda gamintojams ir importuotojams pagal bendradarbiavimo sutartis.

Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelė darbo dienomis dirba nuo 8.15 iki 18 val., pietų pertrauka – nuo 12 iki 12.45 val. Aikštelė dirba ir šeštadieniais nuo 9 iki 13 val.

Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelė. Renaldo Malycho nuotrauka

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą