Atsakė

Dalintis:

Spalio 23 d. numeryje „Tauragės kurjeris“ publikavo straipsnį „Statė, kad tik statytų“. Tai Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro projektų vadovės Mildos Šeibokaitės žodžiai apie Tauragės baseiną.

Paaiškėjo, kad dėl visų rajono antrokų nemokamo mokymo plaukti nei Tauragės savivaldybė, nei baseiną administruojantis Sporto centras nepateikė paraiškos finansavimui gauti ir vaikus plaukti mokys baseino lėšomis.

Rengiant publikaciją spaudai, savivaldybė į „Tauragės kurjerio“ klausimus, kodėl paraiškos finansavimui gauti neteikė, neatsakė. Savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjos Genovaitės Pukelytės raštišką atsakymą atstovas spaudai Kasparas Bertašius atsiuntė, kai straipsnis jau buvo išspausdintas:

„Savivaldybė gavo Konkurencijos tarybos leidimą suteikti Tauragės sporto centrui teisę administruoti baseiną koncesijos sutarties viešojo pirkimo konkurso laimėtojo teisėmis. Kadangi koncesijos sutartyje buvo numatyta, kad koncesininkas antrokus mokys plaukti nemokamai, tai savivaldybė teikti paraiškos neturėjo teisės, o Tauragės sporto centras baseino administravimo sutartį pasirašė tik rugsėjo mėn., todėl negalėjo Tauragės sporto centras pateikti paraiškos LR plaukimo federacijai, nes ją reikėjo pateikti liepos 15 d.“.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą