Autobusų parkas atnaujina dalį tarpmiestinių maršrutų

Dalintis:

Šią savaitę Tauragės autobusų parkas atnaujino eismą vietinio susisiekimo maršrutais, o nuo vakar Tauragės autobusų parko autobusai važiuoja ir į Šiaulius bei Klaipėdą. Į kitus didžiuosius miestus galima nuvykti tik kitų šalies autobusų įmonių autobusais.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius, Tauragės autobusų parkas atnaujino 2 iš 8 tarpmiestinių maršrutų. Autobusų maršrutai atnaujinti tik dviem kryptimis – į Šiaulius ir Klaipėdą ir tai ne visi, kiek jų buvo iki karantino.

Rimantas Martinavičius informavo, kad Tauragės autobusų parkas nebeplanuoja atnaujinti maršrutų į sostinę, taip esą nuspręsta dėl finansinių dalykų. Tačiau tauragiškiai į Vilnių gali nuvykti kitų miestų autobusais, važiuojančiais per Tauragę ir per Kryžkalnio autobusų stotį.

Tauragės autobusų parko feisbuko paskyroje skelbiama, kad nuo kovo 25 dienos tarpmiestinio susisiekimo maršrutų grafikas bus toks (skelbiami ir pro Tauragę pravažiuojančių autobusų grafikai): Tauragė–Vilnius per Raseinius, Kauną 08:30 val., Tauragė–Vilnius per Jurbarką, Kauną 17:25 val., Tauragė–Kaunas per Kryžkalnį, Raseinius 14:40 val., Tauragė–Klaipėda per Šilalę, Laukuvą, Rietavą 6:10; 14:40 val., Tauragė–Šiauliai per Kryžkalnį, Kelmę 6:30; 15:25 val., Tauragė–Šilalė 9:55; 16:50 val., Tauragė–Šilutė per Žygaičius, Žemaičių Naumiestį 8:05; 15:20 val., Tauragė–Jurbarkas per Gaurę, Pašaltuonį, Eržvilką 11:30 val.

Iki karantino tarpmiestinių maršrutų buvo daugiau, tačiau Tauragės autobusų parko direktorius sako, kad visoje šalyje šiuo metu atnaujinta tik apie 30 procentų per karantiną nutrauktų maršrutų.

Nuo kovo vidurio panaikinti judėjimo ribojimai didesnėje dalyje Lietuvos, tačiau 16-oje savivaldybių, fiksuojančiose didžiausią sergamumą koronavirusu, jie išliks bent iki kovo 31-osios. Tarp tokių savivaldybių patenka ir Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Marijampolė.

– Važiuodami į kitus miestus, keleiviai privalo laikytis karantino ribojimų reikalavimų. Su savimi reikia turėti būtinosios kelionės priežastį pagrindžiantį dokumentą, įrodantį, kad vykstama pas gydytoją ar darbo reikalais, kurie numatyti būtent tą dieną. Patikros postuose stabdomi ir autobusai. Kelionės pagrindimo neturintys keleiviai gali būti išlaipinti. Tokių atvejų jau yra pasitaikę. Kiekvienas keleivis prisiima atsakomybę už savo kelionę, autobusų vairuotojai kelionės pagrįstumo netikrina, – sakė R.Martinavičius.

Pasak R.Martinavičiaus, kadangi pandeminė situacija nuolat kinta, keleiviai autobusų išvykimo laikus, prieš planuodami kelionę, turėtų pasitikrinti internete www.autobusubilietai.lt. Galima ir paskambinti pasiteirauti į Tauragės autobusų stotį telefonu (8 446) 61 114.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą