Automobilių aikštelių tvarkymas atsieis daugiau nei pusę milijono

Dalintis:

J.Tumo-Vaižganto gatvės gale ir Miško gatvėje esančių daugiabučių kiemai nuolat prigrūsti automobilių. Situacija keisis – savivaldybė praneša, kad jau rugsėjį bus pradėti darbai, kurių metu atsiras daugiau stovėjimo vietų transportui.

Neilgoje Miško gatvėje – vien daugiabučiai namai. Daug gyventojų yra jaunos šeimos, turinčios ne po vieną automobilį, todėl pasibaigus darbo valandoms, vakare, rasti vietą mašiną arčiau savos laiptinės yra kone neįmanoma misija. Tokia pat situacija ir J.Tumo-Vaižganto gatvės dalyje, prie 132 ir 132 namų.

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad jau numatyti statybos darbai, kurių metu padaugės vietų automobiliams, bus įrengtas apšvietimas, pakeista aikštelių danga, sutvarkyti šaligatviai. Numatyti patogumai ir elektromobilių turėtojams – bus įrengtos jų įkrovimo stotelės. Skaičiuojama, kad atlikus darbus bus įrengtos 184 automobilių stovėjimo vietos.

„Projekte numatyta statyti automobilių stovėjimo aikšteles ir privažiavimo kelius su lietaus nuotekų surinkimo ir apšvietimo tinklais. Šalia J.Tumo-Vaižganto g. 132 ir 134, Miško g. 4 ir 5, Dainavos g. 9 daugiabučių planuojama sutvarkyti šaligatvius, įrengti automobilių įkrovimo stoteles (su pastogine ir saulės elektrine) ir mažąją architektūrą bei teritorijos vaizdo stebėjimo sistemą, suremontuoti dalį Miško g. šaligatvių, apšviesti automobilių stovėjimo aikšteles ir šaligatvius tarp daugiabučių“, – dėstoma savivaldybės skelbiamoje informacijoje.

Pranešime spaudai cituojama Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė tvirtina, kad automobilių stovėjimo aikštelių didinimo poreikis didžiulis ir atlikus numatytus darbus bus išspręsta opi daugiabučių gyventojų problema.

Skelbiama, kad darbai prasidės jau netrukus – rugsėjo mėnesį. Juos įmonė „RRST“ turės atlikti per 26 mėnesius. Sutarties vertė – daugiau nei 557 tūkst. Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą