Balsavo beveik 2 tūkst. tauragiškių

Dalintis:

Vakar vakare baigėsi Seimo rinkimų II turo išankstinis balsavimas. Tauragės rinkimų apygardos komisijos pirmininkė džiaugiasi, kad balsavimas praėjo gana sklandžiai.

– Buvo vienas incidentas dėl kurio iškviesti ir policijos pareigūnai. Įtartini asmenys būriais pradėjo eiti balsuoti. Ar dėl to pradėtas tyrimas, atsakyti gali tik pareigūnai. Juos iškvietė vienas iš rinkimų komisijos narių. Taip pat gavome prašymų balsuoti namuose ir iš saviizoliacijoje esančių asmenų. Tačiau tokių šįkart tik trys. Šiandien jau startavo balsavimas namuose ir pirmą kartą balsavimo grafikai yra skelbiami viešai, – pasakojo Tauragės rinkimų apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Gintarė Rakauskienė.

Pašnekovė detalizavo, kad išankstinio balsavimo metu savo balso teise Tauragės rinkimų apygardoje pasinaudojo 2026 rinkėjai. Iš jų 1865 priklauso šiai apygardai, o 161 rinkėjas – iš kitų rinkiminių apygardų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė informavo, kad antrojo rinkimų turo metu jau gauti 3 pranešimai apie galimus rinkiminius pažeidimus. Tačiau detalių apie minėtus pranešimus neatskleidė.

– Yra pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas, bet pareigūnai kol kas daugiau nieko nekomentuos, kad nepakenktų vykstančiam tyrimui, – tikino L.Banienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą