Bandymai baigti, bet karštas vanduo dar ne pas visus

Dalintis:

Vakar Tauragės šilumos tinklai pranešė, kad sėkmingai užbaigė hidraulinius bandymus ir grąžina tauragiškiams karštą vandenį. Tačiau dar ne visuose daugiabučiuose jis teka.

„UAB „Tauragės šilumos tinklai“ informuoja, kad ketvirtadienį ryte baigė šilumos trasų hidraulinius bandymus ir atnaujina šilumos tiekimą“, – tokiu pranešimu vakar feisbuke pasidalino šilumos tinklai.

Šalia taip pat informuota, kad neatsiradus karštam vandeniui, kreiptis reikia į savo šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtoją. Daugeliu atvejų daugiabučiuose namuose – į administratorių.

Vis dėlto, penktadienio rytą kai kurie tauragiškiai dar neturėjo karšto vandens. Suskubus domėtis, kodėl, paaiškėjo, kad daugiabučių namų administratoriai nespėjo visur laiku atsukti sklendžių.

Šiemet hidrauliniai bandymai pradėti pirmadienį, birželio 13-ąją. Suplanuoti buvo iki pat ketvirtadienio. Ir nors viltasi, jog viskas vyks sklandžiai ir karštą vandenį pajungs net anksčiau, šiltas vanduo paleistas tik planuotą ketvirtadienį.

Tauragės šilumos tinklų Katilų eksploatavimo grupės vadovas Albinas Černauskas „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad bandymai buvo sėkmingi, tačiau keliose vietose būta trūkimų vamzdynuose.

– Kol kas sklandžiai pavyko atlikti bandymus, be didelių nuotėkių. Magistraliniame vamzdyne buvo trys nuotėkiai, dar neaišku, ką rasime kvartaliniuose tinkluose. Jau suremontavome 4 ruožus. Vamzdynas ne pirmos jaunystės. Taip pat remontavome pirmus prieš 20 metų modernizuotus tinklus, – kalbėjo įmonės vadovas Audrius Arcišauskas.

Vienas trūkimas tvarkomas šiuo metu Atgimimo aikštėje. Po žeme esantis vamzdis jau sutvarkytas, liko tik sutvarkyti aplink esančią teritoriją.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą