Bankai ragina saugotis žinutes siunčiančių sukčių

Dalintis:

Pastaruoju metu suaktyvėjo pranešimus į telefonus siunčiantys sukčiai, bandantys išvilioti banko prisijungimo duomenis ir apšvarinti žmones.

„Swedbank“ išplatino pranešimus, kuriuose ragina būti budriais ir apie galimus sukčiavimo atvejus pasikalbėti su savo artimaisiais.

„Sulaukę skambučių ar SMS žinučių, nepasitikėkite raginimais atblokuoti tariamai užblokuotas sąskaitas, stabdyti ar atšaukti pavedimus, atnaujinti tapatybės patvirtinimo priemones, suvesti mokėjimo kortelių duomenis siuntų tarnybų ar skelbimų portalų suklastotose svetainėse, kad tariamai gautumėte pinigus už jūsų pačių parduodamas prekes. Net jei jūsų telefonas priskyrė SMS žinutę prie ankstesnio susirašinėjimo su mumis, jose naudojamos nuorodos nukreipia į netikrą „Swedbank“ tinklalapį. Nespauskite nuorodų, prieš duodami sutikimą, perskaitykite veiksmo, kuriam duodate sutikimą, aprašymą“, – rašo banko atstovai.

Bankininkai ragina paslaugomis naudotis patiems į naršyklės adreso juostą įvedant oficialų banko svetainės adresą ar naudojantis programėle.

Taip pat gyventojams primenama, kad pats bankas niekada nesiunčia SMS žinučių su nuorodomis ir neprašo atskleisti prisijungimo duomenų, slaptažodžių, PIN kodų ar kitos asmeninės informacijos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą