fbpx

„Basos“ mamos vėl protestavo prieš galimybių pasus vaikams

Dalintis:

Jau antrą kartą visoje Lietuvoje „basos“ mamos stojo į protestą prieš galimybių pasus vaikams nuo 12 metų. Sostinėje jos rinkosi prie Prezidentūros, tauragiškės – prie Tauragės rajono savivaldybės pastato.

Šalies naujienų portalai skelbia, kad šiandien vidurdienį prie Prezidentūros susirinko kelios dešimtys tėvų. Pranešama, kad žmonės viliasi sulaukti prezidento pagalbos kreipiantis į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso įsigaliojimo vaikams nuo 12 metų amžiaus. Kaip ir pirmojo protesto, taip ir šio organizatorė – kaimyninio Šilalės rajono tarybos narė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Naujienų portalų cituojama protesto akcijos organizatorė tvirtina, kad protestas tikrai ne paskutinis – tėvai ir toliau ketina priešintis, jų nuomone, diskriminacinei politikai.

„Kai ministras sako, kad mes žaidžiame su sprogmenimis, o premjerė tikina, kad vakcina yra sidabrinė kulka, mums kelia nerimą tokia retorika ir mes sakome, kad esame taikūs žmonės ir kaip atsaką ministrui susprogdiname baltus balionus, sakydami, kad nesprogdinkite mūsų vaikų vaikystės“, – cituojama V.Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Protestas prie savivaldybės. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pranešama, kad iš kelių dešimčių protestuotojų, susirinkusių sostinėje, batus nusiauti išdrįso keliolika žmonių.

Vidurdienį prie protesto prisijungė ir būrelis tauragiškių, atvykusių prie Tauragės rajono savivaldybės pastato. Baltais balionais nešini žmonės taikiai stoviniavo, tačiau tvyrant vos porai laipsnių šilumos batų nusiauti neišdrįso.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą