Batakių gyventojams sužibo viltis: kelią asfaltuos kitąmet

Dalintis:

Batakių seniūnijos gyventojai pagaliau sulaukė geros žinios dėl užstrigusio kelio Gryblaukis–Batakiai ruožo nuo 0,019 iki 1,39 km kapitalinio remonto. Kelias turėjo būti baigtas asfaltuoti dar 2017-aisiais, tačiau remontas nė nebuvo pradėtas. Šią savaitę Lietuvos kelių direkcija paskelbė pasirašiusi naują kelio remonto sutartį.  

Batakių seniūnijos gyventojai ne kartą skundėsi dėl vis nepradedamo remontuoti kelio Gryblaukis–Batakiai, nors informacinis stendas skelbė, kad kelio remonto darbai turėjo būti baigti dar 2017 metais. Pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos pasirašytą rangos darbų sutartį valstybinės reikšmės rajoninio kelio Gryblaukis–Batakiai ruožo nuo 0,019 iki 1,39 km kapitalinio remonto asfaltavimo darbus turėjo atlikti rangovė UAB „Kamesta“, tačiau abi įmonės įstrigo teisminiuose labirintuose. Kol Lietuvos automobilių kelių direkcija ir „Kamesta“ bylinėjosi, naujo konkurso neskelbta, o gyventojai važinėdami duobėtu žvyrkeliu širdo.

Šią savaitę Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešė, kad pagaliau pasirašė sutartis dėl kitąmet planuojamų asfaltuoti Tauragės apskrities kelių. Tauragės rajone bus atliekamas tik vieno kelio kapitalinis remontas ir tas kelias – Gryblaukis–Batakiai. Iš viso bus išasfaltuota 1,371 km.

Kaip informavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus atstovas Saulius Jansonas, sutartis pasirašyta su AB „Kauno tiltai“, o darbus planuojama pradėti pasibaigus technologinei pertraukai, nuo kovo 15 d.

Kitose Tauragės apskrities savivaldybėse kitąmet taip pat bus asfaltuojama tik po vieną žvyrkelį. Pagėgių savivaldybėje asfaltą išvys apie 3 km Piktupėnų–Genių kelio ruožas, Jurbarko rajone bus asfaltuojamas kelias Varlaukis–Pužiškiai ir tiltas per Upę (apie 5 km), Šilalės rajone asfaltas bus paklotas dviejuose kelio Varniai–Severėnai–Kaltinėnai ruožuose (iš viso apie 3 km).

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą