fbpx

Batakių mokyklos direktoriui – dar vienas kaltinimas

Dalintis:

Į pareigas grąžintas Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius tebevarsto teismų duris. Šįkart jis skundžia Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) dėl jam surašyto administracinių nusižengimo protokolo už tyčinį turto sugadinimą.

Kaip informavo Tauragės apylinkės teismo teisėjo padėjėjas Mindaugas Radvila, Rimvydas Varanavičius skundžia Tauragės AVPK nutarimą, kuriuo buvo nubaustas pagal Administracinių nusižengimų kodekso 115 straipsnį už tyčinį turto sugadinimą. R.Varanavičius buvo nubaustas už tai, kad, policijos duomenimis, pernai spalio mėnesį Batakių mokyklos katilinėje tyčia nutraukė laidus, dėl ko dingo elektra ir buvo apsunkintas šilumos tiekimas mokyklos pastatui. R.Varanavičius neigia padaręs šį pažeidimą.

R.Varanavičiaus skundas Tauragės apylinkės teisme turėjo būti pradėtas nagrinėti vasario 10-ąją, tačiau bylos nagrinėjimas atidėtas, mat į kitą posėdį paprašyta iškviesti liudininkus. Teismas patenkino R.Varanavičiaus advokato Piotro Orlovo prašymą, kad būtų apklausti mokyklos kūrikai ir protokolo surašymo metu Batakių mokyklai vadovavęs Skaudvilės gimnazijos direktorius Nerijus Jocys. Tikimasi, kad šių liudininkų parodymai padės išsiaiškinti, kas tuo metu pagal grafiką dirbo mokyklos katilinėje ir kas galėjo atjungti elektros laidus. Teismas taip pat aiškinsis, ar mokyklos katilas įtrūko dėl elektros atjungimo.

Su „Tauragės kurjeriu“ apie jam mestus kaltinimus R.Varanavičius nepanoro kalbėtis, sakė, kad šios istorijos detales išgirsime, kai byla bus pradėta nagrinėti. Jo advokatas P.Orlovas teismui pareiškė, kad šioje istorijoje įžvelgia keršto, susidorojimo ir persekiojimo požymių.

Beje, Batakių pagrindinės mokyklos direktorius sausio 31 dienos rytą buvo tikrintas dėl girtumo – policija esą gavo pranešimą iš gyventojų, kad R.Varanavičius darbo metu galimai neblaivus. Patikrinus alkoholio matuoklis parodė nulius.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą