fbpx

Baus trumpinančius kelią

Dalintis:

Tauragės policijos komisariato pareigūnai, lig šiol akyliau stebėję pėsčiuosius kertančius važiuojamąją kelio dalį ne pėsčiųjų perėjose, nusitaikė ir į einančius per geležinkelius. Jau yra nubaustų.

Ėjimas per gatvę ne tam skirtoje vietoje kelia grėsmę visiems eismo dalyviams ir užtraukia atsakomybę pažeidėjams, tačiau kai kurie tauragiškiai nesibaimina nei grėsmės sveikatai ar gyvybei, nei piniginių baudų. Ne kartą esame rašę apie pareigūnams įkliuvusius pėsčiuosius, kurie per važiuojamąją kelio dalį draudžiamose vietose žingsniavo Prezidento, Gedimino gatvėse prie „Maximos“ ar kitų prekybos centrų. Tačiau praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė apie pareigūnų vykdytą prevencinę priemonę prie geležinkelio. Šią priemonę policijos komisariatas rengė bendradarbiaudamas kartu su „Lietuvos geležinkelio“ atstovais.

Policijos pareigūnai žvilgsnius nukreipė į teritoriją prie buvusios geležinkelio pervažos priešais naująją parduotuvę ,,Mere“. Mašina į šios parduotuvės aikštelę galima privažiuoti iš Gaurės gatvės, tačiau kai kurie pėstieji įsigudrino kirsti bėgius bet kurioje vietoje iš Vytauto gatvės ar Tremtinių kelio.

Anot Tauragės policijos komisariato atstovų, tauragiškiai nepaisydami stovinčio ženklo „Pašaliniams vaikščioti draudžiama“ dažnai kerta geležinkelio bėgius nesaugodami savęs. Praėjusią savaitę vykdytos prevencinės priemonės metu už ėjimą per geležinkelio bėgius draudžiamoje vietoje 51 metų vyrui buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir paskirta 10 eurų bauda.

Administracinių nusižengimų kodekse už važiuojamosios kelio dalies perėjimą arba ėjimą ja ten, kur draudžiama, numatyta bauda nuo 20 iki 40 eurų. Yra išlygų kai skiriama pusė baudos dydžio.

„Saugokite save, vadovaukitės ženklais ir būkite atsakingi piliečiai“, – ragina policijos pareigūnai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą