Bešeimininkiais gyvūnais rūpinsis klaipėdiškiai

Dalintis:

Tauragės miesto seniūnija iki šiol buvo vienintelė turinti oficialią sutartį su veterinarijos gydytoju dėl benamių gyvūnų gaudymo. Po birželio pradžioje įvykusio konkurso viso rajono bešeimininkių gyvūnų problemos guls ant VšĮ „Būk mano draugas“ pečių.

Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybės Architektūros ir geodezijos skyriaus vyriausioji specialistė Neringa Kedavičiūtė-Glavinskė, sutartis su veterinarijos gydytoju Tomu Bartušiu galiojo iki gegužės 4-osios. Gydytojas rūpinosi tik Tauragės miesto bešeimininkiais gyvūnais. Kaimiškajai Tauragės rajono daliai šios paslaugos veterinaras neteikė, sutarčių su aplinkinėmis seniūnijomis neturėjo.

Gegužės 28 dieną paskelbtas konkursas bešeimininkių ir be priežiūros likusių gyvūnų gaudymo, surinkimo, laikymo, karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo Tauragės rajone paslaugai. Siūlymus teikti buvo galima iki birželio 3 dienos. N.Kedavičiūtė-Glavinskė patikslino, kad savivaldybės skelbtame konkurse sulaukta 3 juridinių asmenų paraiškų.

Konkursą laimėjo Klaipėdos rajone veikianti VšĮ „Būk mano draugas“ – tauragiškiams ši įstaiga turėtų būti žinoma dėl pastaruoju metu besiplėtojančio šunų dauginimo skandalo, mat būtent į VšĮ „Būk mano draugas“ turimą prieglaudą vežami iš daugintojų atimti į veislinius panašūs šunys.

– Mano žiniomis, filialo rajone steigti įstaiga neplanuoja. Sutartis galios iki šių metų pabaigos, – dėstė N.Kedavičiūtė-Glavinskė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą