fbpx

Besikreipiantiems dėl kompensacijos teks registruotis vizitui

Dalintis:

Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad besikreipiantys dėl būsto šildymo, geriamo vandens ir karšto vandens išlaidų kompensavimo turės registruotis iš anksto.

Nuo ateinančio ketvirtadienio norintys pateikti prašymus kompensacijai už šildymą, karštą ir šaltą vandenį gauti, Tauragės miesto gyventojai turės užsiregistruoti Socialinės paramos skyriuje. Tai galima padaryti Tauragės rajono savivaldybėje 116 kab. arba tel. 8 700 11 220 ir (8 446) 62 839.

Tačiau prašymą kompensacijoms gauti galima užpildyti ir elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą spis.lt portale, pridedant reikiamų dokumentų kopijas.

Kitų Tauragės rajono seniūnijų gyventojai dėl kompensacijų į seniūnijas raginami kreiptis nuo spalio 5 dienos.

Šios kompensacijos skiriamos 3 mėnesiams, tačiau padidėjus pajamoms, kompensacija gali būti nutraukta ir anksčiau.

Būtina žinoti ir tai, kad tokias kompensacijas gauti gali ir nuomotame būste gyvenantys asmenys, atitinkantys kitus kriterijus. Išlaidų kompensaciją gauti norintys nuomininkai turi būti su nuomotoju sudarę raštišką gyvenamųjų patalpų nuomos sutartį ir ją įregistravę Registrų centre.

Iš anksčiau už paslaugas įsiskolinę asmenys išlaidų kompensacijos gali tikėtis tik sudarę įsiskolinimo padengimo sutartį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą