Bibliotekos iniciatyva stovyklavo net 78 vaikai

Dalintis:

Vaikų vasaros stovykla „Pozityvumo tiltas II“ – tai tęstinis Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos projektas. Biblioteka sėkmingai inicijavo meninę-patyriminę vaikų vasaros stovyklą jau antrus metus, kurią finansavo Tauragės rajono savivaldybė. Šiemet šio projekto gretas papildė Žygaičių biblioteka. 

Stovykla vyko birželio–rugpjūčio mėnesiais, joje dalyvavo 78 vaikai (7–12 metų amžiaus). Stovyklautojai aktyviai mankštinosi kartu su Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistėmis, gamino unikalius knygų skirtukus, naudodami „Ebru – tapymo ant vandens“ techniką, pasinėrė į „Kamišibai“ teatro magiją, kūrė draugystės apyrankes, dalyvavo emocijų pažinimo žaidimuose, lavino rašymo, skaitymo įgūdžius terapinio rašymo užsiėmimuose.

Vaikai turėjo galimybę susipažinti su daugiametę patirtį turinčiomis nevyriausybinėmis organizacijomis. Bibliotekoje lankėsi  Giedrius Bučas, kuris pristatė „Kūrybos kampo 360“ socialinę iniciatyvą. Ši iniciatyva plėtoja darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, rūpinasi švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu.
Dalyvavome kūrybinėje edukacijoje – gaminome darbelius iš atliekų. Taip pat pas mus vyko „Animacijos kūrimo“ edukacija, kurią vedė organizacijos „Meno avilys“ atstovai.

Už galimybę sėkmingai įgyvendinti projektą dėkojame ne tik Tauragės rajono savivaldybei, bet ir Tauragės atviros jaunimo erdvės savanoriams, Tauragės visuomenės sveikatos biurui. Tariame ačiū „Viva Vip“ kavinei už skanius pietus ir visiems, prisidėjusiems prie vaikų prasmingo laisvalaikio užimtumo kūrimo.

 

Bibliotekos informacija ir nuotrauka

 

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą