Dalis Tauragės liko be šildymo: remontuojamos trasos

Dalintis:

Šiandien V.Kudirkos, Vytauto gatvės kai kurie gyventojai liko be šildymo ir karšto vandens. Tauragės šilumos tinklai tvarko vamzdyną.

Kai kurie Tauragės centre gyvenantys tauragiškiai prie įėjimų į laiptines išvydo pranešimus apie tai, kad šiandien atjungiama šiluma ir karštas vanduo. Numatomi trasos tvarkymo darbai.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patikslino, kad šilumos ir karšto vandens tiekimas vienai dienai nutrauktas 8-iuose objektuose Vytauto ir V.Kudirkos gatvėse.

– Buvo fiksuojamas nuotėkis. Mes jį kontroliuojame. Kadangi oro sąlygos leidžia, nutarėme nelaukti ir tvarkyti. Iškorėjo vienoje vietoje vamzdynas. Sutvarkyti planuojame kuo skubiau – tikslas yra, kad žmonės nejaustų nepatogumų ir iki darbo dienos pabaigos tikimės viską užbaigti, – patikslino A.Arcišauskas.

Šilumos tinklų vadovo tvirtinimu, apie 50 proc. vamzdynų Tauragėje yra seni, apie 12 km ilgio trasa yra apskritai nerenovuota.

– Manau, birželį pradėsime hidraulinius trasų bandymus. Darysime taip pat – tikrinsime kvartalais, o rugpjūtį bus pagrindinis šilumos tiekimo sustabdymas, – planais dalinosi Tauragės šilumos tinklų direktorius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą