Dalis Vytauto gatvės gyventojų pusdieniui liko be šildymo

Dalintis:

Šilumos pasigedę Vytauto gatvės gyventojai suskubo skambinti redakcijai: kur dingo šiluma? Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas patikino, kad popiet šildymas bus pajungtas.

Šiandien „Tauragės kurjeris“ sulaukė Vytauto gatvėje esančio 4C namo gyventojos skambučio. 11 valandą skambinusi moteris tvirtino nesuprantanti, kodėl name staiga neliko šildymo. Esą jokio skelbimo nebuvo, todėl gyventojams neaišku, kas galėjo nutikti.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patikslino, kad darbai yra vykdomi M.Mažvydo gatvėje, tačiau šildymą trumpam atjungti teko ir minimo Vytauto gatvės daugiabučio gyventojams.

– Buvo užfiksuotas šilumos nuotėkis trasose. Yra žiemos vidurys, prognozuojami didesni šalčiai, todėl priėmėme sprendimą pašalinti avarijos grėsmę. Suvirinimo darbus jau baigėme, tad tik pašalinsime trasoje deguonį ir šildymą vėl tieksime, – sakė A.Arcišauskas.

Šilumos tinklų direktorius patikslino, kad šildymas atjungtas nuo šiandienos 9.30 val. iki vidurdienio. Apie 13 val. šilumos punktų ir šildymo sistemos prižiūrėtojai paleis sistemas eksploatacijai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą