Darbo dienomis plaukimo takais naudosis tik moksleiviai

Dalintis:

Prieš savaitę duris atvėrė Tauragės baseinas, tačiau jau paskelbė, kad darbo dienomis iki 17 valandos pirtimis ir plaukimo takais nebus galima naudotis.

Tauragės baseino feisbuko paskyroje paskelbta, kad mokinių treniruočių metu, tai yra darbo dienomis nuo 10 iki 17 valandos, pirtimis ir plaukimo takais naudotis nebus galima.

Tauragės sporto centro direktoriaus pavaduotoja Sandra Martinkienė „Tauragės kurjeriui“ jau yra sakiusi, kad Tauragės baseine nemokamai lankysis rajono moksleiviai – čia jiems bus rengiami fizinio aktyvumo užsiėmimai. 1–8 klasių moksleiviai užsiėmimus lankys iki gruodžio 15 dienos. Antrokai nemokamai bus mokomi plaukti iki gegužės 30 dienos. Moksleiviai baseino takeliais naudosis nuo 8 iki 17 valandos. Užsiėmimus moksleiviams ves Tauragės sporto centro treneriai.

Kai apie baseino lankymo ribojimus buvo paskelbta Tauragės feisbuko paskyroje, pasipylė tauragiškių replikos ir klausimai: ką bus galima veikti atėjus iki 17 valandos, ar kainuos pigiau, jei ne viskuo galima naudotis? Paskyros administratorius atsako, kad tuo laiku bus galima naudotis sūkurine vonia, vaikų baseinu ir masažiniu baseinėliu.

Kaip pateiktame kainoraštyje parašyta, kad darbo dienomis iki 17 valandos baseino pramogos kainuoja pigiau nei vakare ar savaitgaliais, kaip ir kituose šalies baseinuose. Tačiau kol kas atrodo, jog pigiau dėl to, kad tuo laiku nebus galima naudotis pirtimi ir baseinais, nebus.

Dvi valandos suaugusiems darbo dienos metu kainuos 5 eurus, vakare nuo 17 iki 21 valandos – 7 eurus, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – 8 eurus. Pradelstas laikas iki pusvalandžio atsieis pusantro euro. Moksleiviams, studentams ir senjorams darbo dienomis už dvi valandas teks sumokėti 4 eurus, vakarinėmis valandomis – 5 eurus, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – dar euru brangiau. Nustatyti įkainiai valandai, dviem ir trims valandoms, taip pat galima įsigyti vandens pramogų, pirčių abonementinį bilietą, mokymo plaukti paslaugas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą