fbpx

Daugiabučių radiatoriai šils nuo rytojaus

Dalintis:

Šiandien paskelbta, kad Administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios rytoj, spalio 14 dieną. Tauragės šilumos tinklų vadovas tvirtina, kad įmonė startui pasiruošusi.

Nors šis ruduo stebino puikiu ir neįprastai šiltu bei saulėtu oru, termometro stulpelis šią savaitę nukrito arčiau nulio. Kaip ir kasmet, šildymo sezonas pradedamas, kai tris paras vidutinė oro temperatūra laikosi žemiau nei 10 laipsnių. Nuspręsta, kad šiemet daugiabučiuose namuose radiatoriai šilti pradės trečiadienį.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad daugiabučių namų administratoriais jau komunikuojama.

– Deriname, kada reikės užkurti mažąsias katilines Eičiuose, Aerodromo rajone, Tauragės dvare. Taip pat objektuose reikės nuorinti sistemas. Praėjusią savaitę buvo pora prašymų jau pradėti šildyti, tačiau pirmadienį jau nemažai skambučių sulaukėme su klausimais, kada pradėsime šildymą, ­– dėstė A.Arcišauskas.

Tauragės šilumos tinklų vadovas atviras – renovuotuose namuose gal dar nėra labai šalta, tačiau kur kas vėsiau gyvena plytinių ir blokinių namų, kurie dar nėra renovuoti, gyventojai. Jis taip pat prisiminė, kad praėjusiais metais šildymo sezonas pradėtas gerokai anksčiau – rugsėjo 28 dieną.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą