Davė pabandyti ir atėmė  

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė birželio 30-ąją paskelbė kvietimą išbandyti naujutėlaičius lauko treniruoklius, įkurdintus prie Jūros upės pliažo. Bandymų laikas baigėsi, treniruokliai išgabenti, ar atsiras tokie nuolatiniam naudojimui – dar nežinia.

Besibaigiant pirmajam vasaros mėnesiui Tauragės rajono savivaldybė savo feisbuko paskyroje išplatino kvietimą tauragiškiams išbandyti naujus lauko treniruoklius.

„Centriniame miesto paplūdimyje pastatyti keturi reguliuojamo svorio, profesionalūs lauko treniruokliai. Šie treniruokliai yra tokie pat efektyvūs, kaip ir esantys sporto klubuose. Ant jų taip pat rasite ir paaiškinimus, kaip teisingai turėtų būti atliekami pratimai, skirti pečių, krūtinės, nugaros, rankų ir kojų raumenims lavinti“, – skelbė savivaldybė.

Šiuos įrenginius, įkurdintus visai netoli jau seniau pastatytų treniruoklių, išbandė ne vienas tauragiškis. Komentaruose žmonės dalijosi, kad naujais įrenginiais malonu ir paprasta naudotis, jie puikiai atlieka savo funkcijas, o po treniruotės ne vienas tvirtino jautęsis kaip padirbėjęs sporto salėje.

„Treniruokliai tikrai patogūs, pasivažinėjęs dviračiu išnaudojau galimybes, su visais treniruokliais atlikau jėgos treniruotę, rekomenduoju nepraleisti progos, tiesiog atvykti ne vienam kartui“, – rašė komentarų skiltyje tauragiškiams žinomas sveikos gyvensenos propaguotojas Eligijus Valskis.

Tačiau treniruoklių išbandymo laikotarpis baigėsi liepos 28 dieną ir jų savininkė Vilniaus UAB „Fixman LT“ įrenginius išsigabeno. Sportuojantys tauragiškiai ne tik dėl to nuliūdo, bet nesuprato, kodėl treniruokliai dingo. „Tauragės kurjerio“ žmonės paprašė išsiaiškinti, kodėl treniruokliai išmontuoti ir galbūt vėl bus įrengti.

Tauragės rajono mero patarėjas Tadas Rapolavičius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad tokį bandymą inicijavo pati įmonė.

– Vienas iš pagrindinių tikslų buvo įvertinti, ar tokia naujovė paskatins Tauragės rajono gyventojus dar labiau įsitraukti į fizinį aktyvumą, naudojantis profesionaliais lauko treniruokliais. Pamačius, kokio didelio susidomėjimo sulaukė šitie treniruokliai, tikrai atsirado minčių, kad jie galėtų atsirasti ir Tauragėje. Ar pavyks šios planus įgyvendinti – pamatysime ateityje, – kalbėjo mero patarėjas.

Paklaustas, kuo išbandyti treniruokliai skiriasi nuo anksčiau pliaže pastatytų įrenginių, T.Rapolavičius tvirtino, kad jie profesionalūs. Jais besinaudojantis žmogus sportuoja ne prasčiau nei profesionalioje sporto salėje, o treniruotė būna kone tokio pat efektyvumo, kaip sporto klube.

Pasak T.Rapolavičiaus, kol kas nėra gauta treniruoklių pirkimo kainos pasiūlymo iš minėtos įmonės. Tačiau vidutinė kaina tokių įrenginių siekia apie 9 tūkst. eurų. Todėl, ar šie įrenginiai bus grąžinti tauragiškiams nuolatiniam naudojimui, dar nežinia.

 

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą