Dėl pabrangusių generatorių stringa paramos Ukrainai siunta

Dalintis:

Pirmasis Tauragės rajono savivaldybės bandymas nupirkti generatorių miestams partneriams Ukrainoje nepavyko. Konkursas neįvyko tiekėjams pasiūlius per dideles kainas.

Savivaldybės tarybai patvirtinus pagalbos paketą Rusijos raketomis apšaudomiems miestams partneriams Ukrainoje, buvo nuspręsta už 30 tūkstančių eurų nupirkti gyvybiškai svarbių generatorių. Viešųjų pirkimų konkursą kuruojantis Kultūros skyriaus specialistas Mindaugas Piečia patvirtino, kad pirmuoju bandymu nupirkti 20-ties generatorių nepavyko, tiekėjams pasiūlius prekes už didesnę pinigų sumą nei numatyta. Iki pirmadienio, gruodžio 19 dienos, savivaldybė laukia naujų pasiūlymų ir pirks jau ne 20, o 15 generatorių. Jei pavyks juos nupirkti, į Ukrainą generatoriai keliaus kartu su paramos siunta, kurią renka Tauragės Juozo Kasperavičiaus šaulių 702-oji kuopa. Pasak šaulių atstovės Jolitos Vilimaitienės, tauragiškiai suaukojo nemažai šiltų drabužių, atvežė ir generatorių.

– Transportą, kuris gabens paramos siuntą, organizuoja Tauragės rajono savivaldybė. Man pažadėjo, kad po Kalėdų paramos siuntą tikrai išvešime. Jau turime surinkę daug šiltų drabužių, kailinių, negendančių maisto produktų. Tauragiškiai padovanojo tris didelius generatorius ir vieną mažiuką, nešiojamąjį. Labai laukiame, kada įvyks konkursas ir kada siuntą išlydėsime, – sakė J.Vilimaitienė.

Nuo karo pradžios į miestus partnerius Lutską ir Ternopilį išvažiavo keturi pilni krovininiai automobiliai tauragiškių suaukotos paramos.

Projektas „Ties riba“

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą