Dėmesio sulaukė senjorai: jiems įrengs atokvėpio aikštelę

Dalintis:

Žalgirių mikrorajone, prie Ateities tako daugiabučių namų, dar šiemet planuojama įrengti pirmąją Tauragėje atokvėpio aikštelę senjorams. Ateityje jų ketinama įrengti daugiau.

Sparčiai plečiant vaikų žaidimų aikštelių tinklą Tauragės rajone, suplanuota ir pirmoji poilsio oazė senjorams. Kaip skelbia Tauragės rajono savivaldybė, rugsėjo 21-ąją pasirašyta rangos darbų sutartis su Kauno UAB „Irvytis“, kuri ir įrengs senjorų atokvėpio aikštelę. Aikštelei paskirta vieta prie Ateities tako 4 numeriu pažymėto daugiabučio namo.

„Naująja aikštele siekiama sukurti erdvę, kurioje gyventojams būtų gera leisti laiką, rasti bendraminčių, kurti bei palaikyti tarpusavio ryšius, pasikalbėti ar tiesiog atsikvėpti. Savivaldybė siekia, kad laisvalaikio praleidimo erdvių netrūktų ne tik vaikams, bet ir senjorams“, – skelbia savivaldybė.

Įvardijama, kad už 13 651 eurą bus sutvarkyta aikštelės aplinka, pastatyti suoliukai, įrengtas šachmatų stalas. Viliamasi, kad darbai bus atlikti iki gruodžio pabaigos.

– Tokia aikštelė pirmoji. Ji bus įrengta atsižvelgiant į turimą infrastruktūrą, gyventojų tankį ir poreikį. Planuojama, kad ateityje tokių atokvėpio stotelių bus įrengta daugiau. Dėl vietų dar bus sprendžiama, – „Tauragės kurjeriui“ sakė savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą