„Dunokams“ laikinai vadovauti paskirtas Stanislovas Štangvaltas

Dalintis:

Balandžio 19-ąją buvusiai Tauragės savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ vadovei Gintarei Rakauskienei perėmus savivaldybės administracijos direktorės pareigas, „Dunokams“ laikinai vadovauti paskirtas šiuo metu šios bendrovės vadovo pavaduotojo pareigas einantis Stanislovas Štangvaltas. Jis yra ir vienas šios bendrovės akcininkų.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktore Gintarė Rakauskienė savivaldybės tarybos sprendimu buvo paskirta dar balandžio 2-ąją, pareigas pradėjo eiti balandžio 19 dieną. Bendrovės „Dunokai“ laikinuoju vadovu paskirtas ilgametis šios įmonės darbuotojas, direktoriaus pavaduotojas Stanislovas Štangvaltas. Kada bus skelbiamas konkursas nuolatiniam „Dunokų“ vadovui atrinkti, S.Štangvaltas patikino nežinantis, tai esanti pagrindinio akcininko – savivaldybės administracijos kompetencija. Paklaustas, ar jame dalyvaus, patikino abejojantis.

– Apie konkursą manęs neklauskit. Direktoriaus konkursą skelbs savivaldybė, kontroliuojanti įstaiga. Jokios informacijos kol kas apie konkursą neturiu. Aš pats jame greičiausiai nedalyvaučiau, – sakė S.Štangvaltas.

„Dunokų“ bendrovėje S.Štangvaltas dirba 25-erius metus.

Savivaldybė jau kelerius metus atkakliai bando parduoti savo valdomas „Dunokų“ akcijas, tačiau to padaryti nepavyko jau keliolika kartų – aukcionai vis neįvykdavo, nes neatsirasdavo kas pageidautų įmonę pirkti. Dabar „Dunokų“ pardavimo klausimu teks rūpintis naujajai įmonės akcijų valdytojai, buvusiai jos vadovei G.Rakauskienei.

„Dunokai“ 2020 metus baigė pelningai. S.Štangvaltas informavo, kad įmonės pelnas siekia apie 150 tūkstančių eurų.

Naujoji Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė G.Rakauskienė „Tauragės kurjeriui“ pažadėjo interviu – kalbėsimės ne tik apie pirmąją jos darbo savaitę „baltuosiuose rūmuose“, svarbiausius Tauragės vykdomus ir planuojamus vykdyti finansinius projektus, pandemiją, bet ir apie „Dunokų“ bei taip pat privatizuojamo Tauragės butų ūkio ateitį. Stebėkite naujienas – bus įdomu.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą