Duris vėl atvers Tauragės baseinas

Dalintis:

Trečiadienį Vyriausybė nusprendė dar sušvelninti karantino ribojimus ir leido pradėti veiklą baseinams. Tauragės baseinas jau iki tol savivaldybės sprendimu organizavo kontaktiniu būdu į mokyklą grįžusių moksleivių kūno kultūros pamokas.

Vyriausybė leidžia baseinus lankyti ne daugiau kaip 50 lankytojų vienu metu, bet dar privalo būti užtikrintas ir bent 20 kvadratinių metrų plotas vienam asmeniui. Vykdant grupines treniruotes ar užsiėmimus, viename baseino takelyje gali būti ne daugiau kaip 5 lankytojai. Jei paslaugos bus teikiamos tik lankytojams su galimybių pasu, nurodyti ribojimai netaikomi. Be ribojimų galimybių pasą turintys tauragiškiai galės lankytis ir pirtyse.

– Džiugi žinia. Kai tik gausime Vyriausybės nutarimą, paskelbsime apie baseino veiklos pradžią. Iki 17 valandos baseiną ir toliau lankys vaikai, o vakare leistume visus, norinčius plaukti. Taip susirinktume pinigų darbo užmokesčiui. Jau atsibodo savivaldybei sėdėti ant sprando, – sakė Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas.

Pasak G.Sakalausko, ilgo pasiruošimo vėl atnaujinti veiklą baseinui nereikės. Įsigaliojus Vyriausybės nutarimui, jau tą pačią dieną tauragiškius bus galima kviesti vandens pramogoms.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą