Dviem gimnazijoms perka kondicionierių

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija perka oro kondicionierių „Versmės“ ir Žalgirių gimnazijoms. Šių mokymo įstaigų vadovai įrengti vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas prašė nors tuose kabinetuose, kur vyksta egzaminų sesijos.

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė konkursą kondicionieriams pirkti ir juos įrengti už daugiau nei 49 tūkstančius eurų. Didesnioji lėšų dalis – 34 353 eurai skirta „Versmės“ kondicionieriams, o 15 tūkstančių eurų – Žalgirių gimnazijos. Žalgirių gimnazijoje antro ir trečio aukšto kabinetuose bus įrengti 7 kondicionieriai, „Versmės“ gimnazijoje – 17.

Įmonės, ketinančios dalyvauti konkurse, pasiūlymus turi pateikti iki rytojaus 10 valandos, 10.45 val. bus atplėšiami vokai su pasiūlymais. Konkurso laimėtojas įsipareigos įrangą pristatyti ir sumontuoti per 2 mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos.

Pasak „Versmės“ gimnazijos direktorės Dalios Pukelienės, kondicionierių gimnazija prašė pirmo, antro ir trečio aukšto kabinetams iš kiemo pusės, kur vyksta egzaminai.

– Saulėtoje kiemo pusėje esančiuose kabinetuose gegužę ir birželį būna labai karšta. Pernai mokslo metus baigėme nuotoliniu būdu, tačiau šiuose kabinetuose vyko egzaminai, buvo apie 30 laipsnių karščio. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nurodymu ugdymo procesas turi būti koreguojamas ne tik tada, kai oro temperatūra yra 25 laipsniai šalčio, bet ir kai labai karšta, – kalbėjo „Versmės“ gimnazijos direktorė.

Anot D.Pukelienės, iki šiol gimnazija neturėjo nė vieno kondicionieriaus. Žalgirių gimnazijos vadovas Jonas Jatautas taip pat sakė, kad kondicionieriai bus įrengti egzaminų kabinetuose. Šios gimnazijos kabinetuose šiandien taip pat nėra nė vieno kondicionieriaus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą