Džiugi žinia medikams ir pacientams: e.sveikata veikia

Dalintis:

Šiandien Registrų centras informavo, kad e.sveikatos sistema pagaliau veikia. Atlikti testavimo darbai ir sistemos paleidimo etapas užbaigtas.

„Dėkoju visai Registrų centro komandai ir visiems išorės specialistams, teikusiems pagalbą ir konsultacijas. Visų šių žmonių pastangomis pavyko atkurti vienos svarbiausių sistemų Lietuvoje darbą. Dar kartą apgailestaujame, kad dėl sistemos neveikimo daliai gyventojų teko susidurti su nepatogumais. Šis įvykis parodė, kad siekiant užtikrinti sklandų strateginės reikšmės informacinių sistemų valdymą, yra reikalingi neatidėliotini sprendimai aukščiausiu valstybiniu lygiu“, – pranešime spaudai cituojamas Registrų centro generalinis direktorius Saulius Urbanavičius.

Registrų centro atstovai tikina, kad visus sistemoje sukauptus duomenis iš kopijavimo įrenginių pavyko sėkmingai atkurti. Vis dėlto gali pasitaikyti pavienių trikdžių. Apie juos prašo informuoti Registrų centro konsultantus el. pašto adresu e.sveikata@registrucentras.lt arba telefonu +370 5 236 4577.

Primename, kad kitų Registrų centro tvarkomų registrų ir informacinių sistemų veikla atnaujinta dar praėjusios savaitės viduryje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą